reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

reklama
Same dobre wieści😊
Zdjęcia USG cudne -gratulacje😊

A jak Wy się dziewczyny zapatrujecie na sytuację covid? Kurcze, ja się zaczynam martwić. Pracuje w szkole i codziennie przebywam z kilkuset osobami. Dzieci i dystans społeczny to fikcja niestety. Mam dylematy duże, bo nie chciałabym iść na zwolnienie jeśli dobrze będę się czuć, ale z drugiej strony boję się, że jakieś świństwo zalapie. Nie chcialam nic mówić w pracy do czasu USG i usłyszenia serduszka, a do tego jeszcze trochę czasu. Znowu nie chce powiedzieć i iść od razu na zwolnienie zostawiając dzieci bez nauczyciela. Wiadomo, że przecież nie znajdą nikogo od razu. Ehh nie wiem co tu robić...
A Wy kiedy mówicie lub powiedziały się w pracy o ciąży?
Wiadomo ze wirus jest ale koronawirusy byly sa i beda i niestety trzeba sie nauczyc z tym zyc. Staram sie nie popadac w panike w jaka wpadlam na poczatku ale jak widze lekcewaznie pewnych osob to tez mnie drazni... Ja jestem od poczatku na zwolnieniu, 2 straty za mna, pracujw fizycznie na 3 zmiany, w oparach. Nie chcialam ryzykowac a u mnie nie ma opcji żeby dostosowali mi stanowisko do ciazy.
 
M
pracuję w przedszkolu i od samego początku jestem na L4...pani dyrektor powiedziała że teraz najważniejsze jest moje i dziecka zdrowie
To od razu po teście powiedziałaś dyrekcji? Fajna masz dyrektorkę. Ja coś czuję że moja będzie załamana. Pamiętam jak ostatnio przeżywała jak jedna nauczycielka poszła na ciazowe zwolnienie i nie mogli znaleźć na zastępstwo. Tym bardziej, że uczę że tak powiem jednego z tych kluczowych przedmiotów. Ehh... Nie chcę też mówić zanim nie usłyszę serduszka, żebym już miała pewność, że jest wszystko ok. Kicha by była jakbym powiedziała, a potem by się okazało, że stracona ciąża.
 
Dziewczyny czy Wam też tak brzuch wywaliło? Właśnie zauważyłam że nawet jak leżę to mi się nie wypłaszcza brzuch, mam teraz brzuch bardziej odstający niż piersi😮 I nawet jak próbuje go wciągnąć to nie znika... Wyglądam jak w 4-5 miesiącu. Jak tak dalej pójdzie to dyrka sama zauważy zanim jej powiem 😂 Pamiętam że w drugiej ciąży brzuch mi znacznie szybciej się zaokrąglił niż w pierwszej, ale teraz to jakiś 3-4 tydzień dopiero! 😱
 
Dziewczyny czy Wam też tak brzuch wywaliło? Właśnie zauważyłam że nawet jak leżę to mi się nie wypłaszcza brzuch, normalnie mam brzuch bardziej odstający niż piersi😮 I nawet jak próbuje go wciągnąć to nie znika... Wyglądam jak w 4-5 miesiącu. Jak tak dalej pójdzie to dyrka sama zauważy zanim jej powiem 😂 Pamiętam że w drugiej ciąży brzuch mi znacznie szybciej się zaokrąglił niż w pierwszej, ale teraz to jakiś 3-4 tydzień dopiero! 😱
U mnie tylko lekko wzdety ale jak jem mniej yo nie mam problemu😂🙈
 
Ja w poniedzialek [emoji16][emoji33][emoji7]
Kurcze jeden dzien mnie nie bylo i tyle nadrabiania![emoji1][emoji1] bardzo gratuluje i ciesze sie z Waszych udanych wizyt [emoji847][emoji7] ja czekam cierpliwie do poniedzialku :) u mnie nadal bez zadnych mdlosci itp. takze bardzo chetnie sie upewnie ze wszystko tam dobrze.
Dziewczyny czekamy na poniedziałek razem, o której macie wizyty? [emoji16]
Dziewczyny a robiłyście sobie przyrosty bety jak u was to wyglądało. Też się wszystkim stresuje ja dopiero będę się umawiać w przyszłym tyg
Ja robilam bete 3 razy, ten trzeci to na prośbę ginekologa, kazał mi jeszcze raz iść ale zmienilam lekarza [emoji23]
 
Dziewczyny czy Wam też tak brzuch wywaliło? Właśnie zauważyłam że nawet jak leżę to mi się nie wypłaszcza brzuch, mam teraz brzuch bardziej odstający niż piersi[emoji50] I nawet jak próbuje go wciągnąć to nie znika... Wyglądam jak w 4-5 miesiącu. Jak tak dalej pójdzie to dyrka sama zauważy zanim jej powiem [emoji23] Pamiętam że w drugiej ciąży brzuch mi znacznie szybciej się zaokrąglił niż w pierwszej, ale teraz to jakiś 3-4 tydzień dopiero! [emoji33]
Ja mam tylko wzdęty, że mnie spodnie uwierają[emoji23]
 
reklama
Do góry