reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

U mnie 26+0 do tej pory kopało nisko, albo bardzo nisko. Wczoraj zaczęło wysoko koło pępka, to dziwne uczucie 😅 i ten pępek wystający jak antenka...ble🙃
 
reklama
Brałam , ale było jeszcze gorzej ...może to po prostu wina wirusa ...
Dziewczyny jakie polecacie koszule ?chciała bym coś zamówić , żeby nie zostawiać na ostatnią chwilę , ale kompletnie nie mogę się zdecydować
Mam tez problem z dobraniem stanika, przed ciążą miałam już 95E...
Jeśli chodzi o koszulę to polecam prosto zapinaną z przodu ale na więcej niż 3 guziki, szeroką i na pewno do kolan lub ciut dłuższą. Z tymi zapinanymi po bokach jest niewygodne rozpinanie i zapinanie, a te z gotowymi wycięciami na zakładkę padają figle, bo czasem same odsłaniają pierś w najmniej oczekiwanym momencie.
Jeżeli chodzi o stanik to u mnie wychodziło 2-3rozmiary większe. Jak mleko napłynęło to się robiły balony masakryczne. Polecam wtedy laktator żeby nie umrzeć z bólu, masaże, cieple okłady i liście kapusty białej.
Stanik koniecznie miękki, z odpinana miseczką, do tego wkładki laktacyjne Baby ono i tylko te, bo inne to grube waciaki, przynajmniej z tych, z którymi ja miałam stycznosc.
 
Jeśli chodzi o koszulę to polecam prosto zapinaną z przodu ale na więcej niż 3 guziki, szeroką i na pewno do kolan lub ciut dłuższą. Z tymi zapinanymi po bokach jest niewygodne rozpinanie i zapinanie, a te z gotowymi wycięciami na zakładkę padają figle, bo czasem same odsłaniają pierś w najmniej oczekiwanym momencie.
Jeżeli chodzi o stanik to u mnie wychodziło 2-3rozmiary większe. Jak mleko napłynęło to się robiły balony masakryczne. Polecam wtedy laktator żeby nie umrzeć z bólu, masaże, cieple okłady i liście kapusty białej.
Stanik koniecznie miękki, z odpinana miseczką, do tego wkładki laktacyjne Baby ono i tylko te, bo inne to grube waciaki, przynajmniej z tych, z którymi ja miałam stycznosc.
Ok dzięki za info . Ja i tak nie mam w planach karmić piersią , ale jakaś wygodna koszule do szpitala kupić trzeba
 
Dziewczyny a czy Wy liczycie ruchy dziecka? Czytalam że jeśli dziecko nie kopie ok 4 razu w ciągu godziny to powód do niepokoju. Ciężko mi wyczuć ruchy
W każdej godzinie.... Jak jest u was?
 
Dziewczyny a czy Wy liczycie ruchy dziecka? Czytalam że jeśli dziecko nie kopie ok 4 razu w ciągu godziny to powód do niepokoju. Ciężko mi wyczuć ruchy
W każdej godzinie.... Jak jest u was?
To jeszcze nie jest raczej etap na liczenie ruchow. U mnie dziś 25tc i to zdecydowanie za wcześnie. Poza tym, dziecko tez kiedyś spi i ciężko oczekiwać zeby każdej godziny były 4 kopniaki ;)
 
reklama
Do góry