reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

reklama
Ja dziś rano wylałam do zlewu cały kubek kawy, a odkąd dostałam ekspres od mamy, kawka to moj poranny rytuał. a dziś była tak niedobra, że cała poszła w zlew🤢 właśnie wstałam z popołudniowej drzemki i już wiemy, kto nie będzie mógł usnąć w nocy 😂
O mamo nawet mi nie mow 😂 ja dzis tak wczesnie wstalam a oczy mi sie zamyakaja a zaraz leci taniec z gwiazdami i musze patrzec 😂
 
noooo, ale tegoroczna edycja wydaje mi się jakaś taka bezbarwna, może to tylko początki i sie jeszcze rozkręci😁 zmieniam zdanie oglądam telewizję, dziś leci Harry Potter, a tego nie omijam nigdy..niech dziecko w brzuchu wie, że mama ma szajbe na tym punkcie 😅😅😅

hahaha TAAAAK ja tez moge ogladac HP w kolko a moim marzeniem jest swiat harrego pottera pod Londynem🤣🤣 odkad jest na netflixie jestem przeszczesliwa, bo w tv niestety denerwuje mnie dubbing:(
 
reklama
Do góry