reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

reklama
Jak dzis samopoczucie?
Ja czekam cierpliwie, jak mi się uda to do @ na testowanie (wypada 1-2.10), chociaż patrząc na wysyp II kresek aż człowieka telepie aby spróbować :).
U mnie ogólnie zaczęło się dziś lekkie mulenie. To jest jedyny czas w życiu kobiety gdy ta cieszy się że źle się czuje :D
 
Ja czekam cierpliwie, jak mi się uda to do @ na testowanie (wypada 1-2.10), chociaż patrząc na wysyp II kresek aż człowieka telepie aby spróbować :).
U mnie ogólnie zaczęło się dziś lekkie mulenie. To jest jedyny czas w życiu kobiety gdy ta cieszy się że źle się czuje :D
No kochana znam to 🙈 te czekanie jest najgorsze. Ja tez nie wytrzymalam i zrobilam dwa dni przed :) Wiec moze tez sprobuj
 
No kochana znam to 🙈 te czekanie jest najgorsze. Ja tez nie wytrzymalam i zrobilam dwa dni przed :) Wiec moze tez sprobuj
Nie chcę się rozczarować, a sprawdziłam już profilaktycznie, i mam na stanie 3 testy ale czułość 25, także może być za wcześnie. Dziewczyny, wy wszystkie na tak wczesnym etapie 10 testowałyście?
 
Nie chcę się rozczarować, a sprawdziłam już profilaktycznie, i mam na stanie 3 testy ale czułość 25, także może być za wcześnie. Dziewczyny, wy wszystkie na tak wczesnym etapie 10 testowałyście?
Ja wole 10 bo wiadomo szybciej widac. I te z rossmana serio fajne. Wczesniej chyba 3 cykle twmu robilam i byla biel a teraz to wiec mogw im zaufac. No i ta cena korzystna :)
 
Dziewczyny ja się strasznie nie mogę doczekać testowania (@4.10). Mam w zapasie testy ciążowe i mam ochotę powiedziec mężowi, żeby je pochował przede mną😅 Kiedy myślicie, że mogłabym zrobić bete, żeby to miało sens? Ost okres 08.09
 
reklama
Do góry