reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Wiem wiem, ale jeszcze nie natknelam sie na taki. Mozecie mi podpowiedziec gdzie kupujecie 😁
Każdy marketowy ser pleśniowy, czy biedronkowa czy lidlowskie jest chyba z mleka pasteryzowanego, Turek chyba też ma.
Ooo dzięki, poczytałam [emoji3526] właśnie na takiego najzwyklejszego Matjasa mam ochotę. W poprzedniej ciąży jadłam i nawet się nad tym nie zastanawiałam [emoji85]
Obetre sobie tym śledziem łzy za łososiem [emoji6]
Boisz się jeść łososia? Fakt że lepiej go nie jeść bo to sama chemia i cholera wie co ale mamy też naszego łososia jurajskiego. Polecam, my kupujemy. Lub faktycznie dziki łosoś.
No i zlapalam dola. Zamykaja nas od pon. Pracuje w sieci telekomunikacyjnej w galerii. Myslalam ze do stycznia popracuje, budujemy sie, dziecko w drodze a praca targetowa. Naprawdę jestem zalamana. Co w tym kraju sie wyprawia.
Ale nic, zdrowie najważniejsze 🥺
Współczuję, ja też wracam od wtorku do pracy po macierzyńskim i urlopie i się zastanawiam co mnie czeka. Co prawda to firma samochodowa a ja tam jestem grafikiem no ale znów w ciąży jestem, trzy osoby od nas już w domu po testach i czekają na wynik. A mają objawy.
A to co rząd robi to masakra. Naszym kosztem, Ci co chorzy powinni w domu siedzieć a reszta pracować bo nasza gospodarka tego nie udźwignie. Mnóstwo ludzi straci pracę ...
 
reklama
Ja już po😊 dobrze mówiłam, że dziś będzie dzień samych dobrych wieści, bo z tego co na szybko doczytałam to u każdej wszystko dobrze😊

Ciąża starsza o 4 dni wg USG, czyli dziś 8t0d, ❤️ bije jak dzwon😊
Za dodatkowe 10£ kupiliśmy link do video z całego USG i czuję że dziś będę zapętlać cały dzień😍
 

Załączniki

  • IMG_20201104_154411.jpg
    IMG_20201104_154411.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 80
Ja już po😊 dobrze mówiłam, że dziś będzie dzień samych dobrych wieści, bo z tego co na szybko doczytałam to u każdej wszystko dobrze😊

Ciąża starsza o 4 dni wg USG, czyli dziś 8t0d, ❤️ bije jak dzwon😊
Za dodatkowe 10£ kupiliśmy link do video z całego USG i czuję że dziś będę zapętlać cały dzień😍
Ale super!!!🥰
 
Moja pierwsza córka darła się co bym nie zjadla. Jadlam chudo i bardzo delikatnie aż ktoregos dnia przestała ... Więc zjadłam sobie pestki z słonecznika krzyk był niemiłosierny nasza znajoma pediatra przyszła na wizytę domową oczywiście twardy brzuch prężenie....darła sie 2 dni...i 2 noce.... Od tamtej pory bardzo uważałam co jem. Z druga córka mogłam wszystko jeść nie było jej nic... Dlatego nie do końca wierzę w to ze można wszystko. Moja siostra jadła pomidory mała wysypaną cała... Jak odstawiła zeszło...
 
Moja pierwsza córka darła się co bym nie zjadla. Jadlam chudo i bardzo delikatnie aż ktoregos dnia przestała ... Więc zjadłam sobie pestki z słonecznika krzyk był niemiłosierny nasza znajoma pediatra przyszła na wizytę domową oczywiście twardy brzuch prężenie....darła sie 2 dni...i 2 noce.... Od tamtej pory bardzo uważałam co jem. Z druga córka mogłam wszystko jeść nie było jej nic... Dlatego nie do końca wierzę w to ze można wszystko. Moja siostra jadła pomidory mała wysypaną cała... Jak odstawiła zeszło...
Bo alergeny przenikaja do mleka. Dlatego na przykład mamy dzieci ze skaza bialkowa muszą uważać na dietę.
 
To miałaś dużo szczęścia... Męża siostra miała w 2 trymestrze lekarz pow że to cud... że dziecko zdrowe .Jeździła po szpitalach zakaznych... Młody ma 6 lat i do tej pory pod stałą opieką neurologów okulistów ..
Koleżanką nie miała tyle szczęścia .dziecko zmarło.
Wiecie może? Jeśli ki wychodzi ze kiedyś miałam toksoplazmozę? W sensie IgG na plus, IgM na minus, to co - hulaj dusza piekła nie ma czy dalej nic co dobre nie można jeść? 🤷‍♀️😅
 
Ja już po😊 dobrze mówiłam, że dziś będzie dzień samych dobrych wieści, bo z tego co na szybko doczytałam to u każdej wszystko dobrze😊

Ciąża starsza o 4 dni wg USG, czyli dziś 8t0d, ❤️ bije jak dzwon😊
Za dodatkowe 10£ kupiliśmy link do video z całego USG i czuję że dziś będę zapętlać cały dzień😍

Gratuluję, śliczny dzidziuś ❤️❤️
 
reklama
Właśnie dziewczyny chyba zamówię, ale co do tych spodni z Lidla, to słyszałam od znajomej, ze kiepskie jakościowo są np. legginsy [emoji848] I nie wiem czy zmawiać, a cena atrakcyjna, bo za dwupak chyba 50 zł. A z H&M są spoko podobno, tyle ze już droższe. Hmmm.
Jeśli chodzi o te ubrania, to oczywiście mi chodzi o sam dół, bo z górą nie mam problemu. A co najlepsze, schudłam w 1,5 tyg 2 kg w dół, bo wymiotowałam i mnie mdlilo, przez co mniej jadłam. tym bardziej ciężko do mnie dociera to, ze się nie mieszczę w pasie w spodniach [emoji38] (na nogach z kolei luzy). Sukienki są dla mnie najlepszą opcją, ale z kolei trzeba by rajstopy kupić jakieś szersze w pasie. Jak zamówię i natrafię na coś spoko w niskiej cenie, to wam dam znać [emoji4]
Ja miałam z Lidla i leginsy i dżinsy ciążowe i byłam batdzo zadowolona. Chodziłam na okrągło bo nie kupowałam dużo ciążowych rzeczy. I spokojnie w tej ciąży też jeszcze posłużą.
Ale może jak się trafi. Bo nieraz kupuje młodemu w Lidlu spodenki czy bodziaki i parę razy mi się zdarzało, że po 2/3 praniach robiły się jakieś dziurki a niektóre rzeczy nie do zdarcia.
Jeszcze fajne leginsy miałam C&A. one chyba nie były typowo ciążowe ale miały taki wysoki pas. jakościowo super.
 
Do góry