reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Dziewczyny ale jestem zestresowana :( Wczoraj wieczorem zobaczylam na papierze delikatne brazowe plamienie, oczywiscie mnie to przerazilo i umowilam sie na dzis do lekarza.
Z jednej strony ok, bo serduszko bije i zarodek sie rozwija , ale lekarz zauwazyl, ze delikatnie kosmykowka się odkleja w jednym miejscu :( Kazal leżeć i brac luteine dopochwowo, za tydzien mam kontrole.
Czy ktoras z Was miala podobna sytuacje? 16041357925588249888878772974307.jpg
 
reklama
Cześć dziewczyny;) chciałabym się rozgościć już teraz w tej grupie;) wcześniej byłam w temacie inseminacji, później in vitro. Obecnie jestem w 7 tygodniu, termin na 21 czerwiec. Chciałam zapytać jak tam Wasze samopoczucia? Czy któraś z Was ma może problemu z "brudzeniem na brązowo"? U mnie macica tak pracuje, że mam małe podbrudzanie z tytułu pękania naczynek. Lekarze zapewniają, że to normalne. Podobno pęcherzyk płodowy cały czas wierci ba tym etapie dziurkę jeszcze w macicy, aby wejść głębiej. Któraś z Was miała coś podobnego? ;)
Witamy witamy i zapraszamy :)
 
reklama
Do góry