reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Dzięki [emoji8]



U mnie to samo [emoji854] jak tz przyklada reke to zaraz spokoj w brzuchu [emoji854] ale raz sie udalo mu poczuć [emoji854]
Za to juz kilka razy widzial wlasnie jak brzuch sie rusza w roznych miejscach [emoji3] ja dzis kolejny filmik nagralam jak brzuch mi faluje [emoji3]
U mnie ani brzuch sie nie rusza, ani tata jeszcze nie poczuł :( na początku myślałam ze może mała go nie polubiła :D teraz to interpretuje jako dobry znak ze dotyk ojca ja uspokaja
Ja mam polowkowe w srode i juz stres...
Dobrze będzie dziewczyny, będziemy trzymać kciuki. A widok maleństwa wam wynagrodzi te nerwy ;)
 
reklama
Dzien dobry ;( Boze jaka masakra...synek się budził 8.30-9 a teraz 7 od 3 dni...ja nie śpię...bolą nerki głową nie wiem jak dam rade kolejny dzień
.

Sent from my PRA-LX1 using Forum BabyBoom mobile app
Dasz radę ! Kto jak nie matka. Spróbuj przestawić znowu na 8.30-9 trochę może potrwać ale nie ma rzeczy niemozliwych. Miłego dnia
 
O matko ja się mojemu nie przyglądałam czy faluje, jutro będę prowadzić obserwacje :D.

Trzymam kciuki, żeby w środę wszystko dobrze wyszło !
Dobrze będzie dziewczyny, będziemy trzymać kciuki. A widok maleństwa wam wynagrodzi te nerwy ;)
Dzieki dziewczyny [emoji4]
Mam nadzieje ze bedzie dobrze no ale zobaczymy..stres jest.
Jutro o tej porze juz wam napisze co i jak [emoji854]
 
cześć dziewczyny, jestem tu zupełnie nowa, dziś założyłam konto bo jakoś tak w moim otoczeniu w realu mało znajomych, którzy interesują się macierzyństwem a mnie już urósł brzuch i bardziej to wszytsko do mnie dociera i chciałam sie znaleźć w fajnym i miłym otoczeniu mam i przyszłych mam :)
 
cześć dziewczyny, jestem tu zupełnie nowa, dziś założyłam konto bo jakoś tak w moim otoczeniu w realu mało znajomych, którzy interesują się macierzyństwem a mnie już urósł brzuch i bardziej to wszytsko do mnie dociera i chciałam sie znaleźć w fajnym i miłym otoczeniu mam i przyszłych mam :)
Witaj, opowiedz cos o sobie [emoji3] na kiedy tp? Ile masz lat ? Pierwsze dzieciatko ? Ktory tc ? Itp [emoji854]
 
Jestem w 20tygodniu, poród mam zaplanowany na połowę czerwca, mam nadzieję, ze jeszcze nie bedzie wielkich upałów. To moje pierwsze dziecko i sie troszkę stresuje, ale myślę, ze dobrze trafiłam :)
 
ja tez będę mieć pierwsze w wieku 30 lat. Zawsze chciałam mieć dziecko ale wcześniej nie czułam sie gotowa.
No i ja sama czuje sie jeszcze jak duże dziecko, gdzie tam my stare 8-)
Wiek nie ma znaczenia. Ja poczułam w wieku 19 lat że chce zostać mama. A moja
No nie zmuszę go do spania dłużej ale damy radę :)
Możesz spróbować przeciągnąć dłużej wieczorem. Czasem jeden taki wieczór wystarczy .
 
reklama
Jestem w 20tygodniu, poród mam zaplanowany na połowę czerwca, mam nadzieję, ze jeszcze nie bedzie wielkich upałów. To moje pierwsze dziecko i sie troszkę stresuje, ale myślę, ze dobrze trafiłam :)
Przeważnie maj czerwiec to ciepłe miesiące. Pamiętam jak byłam w pierwszej ciąży to trochę przeszkadzała mi temperatura. Pomógł mi wiatrak. Polecam na wszelki wypadek. Nie ma co się stresowac. Wszystko będzie dobrze :)
 
Do góry