reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Ja o tym wiem ale nie jestem pewna czy np moja babcia jest świadoma [emoji849] no nic trzeba dziecko będzie pilnować [emoji1787]
Oj ju bedziesz miala wprawe w pilnowaniu malucha :) tyle roznych rzeczy beda chcieli próbować ;) sadzanie na sile bo przecież ma pol roku a sam nie siada a prowadzaj go za raczki bo juz przy meblach chodzi. Moi rodzice mieli teorie: jak nie będziesz go za rece prowadzac to slad on ma wiedzieć jal sie chodzi, nigdy nie zacznie ;)
 
reklama
Nawet nie wiesz jak mi tego brakuje, a już dzisiaj mężowi płakałam że chce surowe sushi, tatar to już w ogóle rarytas [emoji24]to może być woreczek żólciowy. Amol można w ciąży? Bo mam ale nie wiedziałam czy używać. Mam te same zestawy Luiza i melb Pupa wchodzi super [emoji2]

Polecam ten z suszonych pomidorów :)
Troszeczkę można oszukać podniebienie :)
 
dziewczyny zapomnialam napisac o tej cukrzycy ciazowej. otoz moj 1 wynik 98 jedt w normie bo norma jest do 105 natomiast 2 mam za wysoki i mam wprowadzić delilatna diete. lekarz mowi ze te normy byly za bardzo restrykcyjne i powoli zaczyna sie od nich odbiegac bo dzieci w brzuszku byly za bardzo narazone cos tam udowodnione jest naukowo ale nie zapamiętałam wszystkiego . co lekarz to inna opinia [emoji4]
 
Oj ju bedziesz miala wprawe w pilnowaniu malucha :) tyle roznych rzeczy beda chcieli próbować ;) sadzanie na sile bo przecież ma pol roku a sam nie siada a prowadzaj go za raczki bo juz przy meblach chodzi. Moi rodzice mieli teorie: jak nie będziesz go za rece prowadzac to slad on ma wiedzieć jal sie chodzi, nigdy nie zacznie ;)

Hahaha właśnie mi przypomniałaś moja teściowa, która mówi do mnie: „ ale jeszcze się namęczysz ja za raczki będziesz prowadziła Julka” , bo i oburzyła się, jak jej zwróciłam uwagę, ze dzieci nie wolno za ręce prowadzac. No byli tedy teściowie na mnie wściekli:))))
 
W ramach prezentu ślubnego razem z mężem kupiliśmy sobie ekspres do kawy I powiem szczerze że już zaoszczedzilam na tym fortunę w stosunku do kupowania kawy z kawiarni [emoji23]
My sporadycznie pijemy kawę. Rodzice maja ekspres wiec u nich pije zazwyczaj kawe jak juz mam chęć. Dzisiaj jednak bedzie kawiarnia albo cos pokombinuje w domu z zaparzacza plus spienione mleko :)
 
W ramach prezentu ślubnego razem z mężem kupiliśmy sobie ekspres do kawy I powiem szczerze że już zaoszczedzilam na tym fortunę w stosunku do kupowania kawy z kawiarni [emoji23]
Tez wlasnie myślę teraz nad ekspresem. W listopadzie kupilam juz robota planetarnego ale ekspres tez mi się marzy [emoji847]
 
reklama
Oj wiem :p ale jednak surowa rybka to surowa rybka [emoji226]


Ja reaguje na wszystkie wachania ciśnienia bólem głowy. Próbuje zawsze zacząć od wypicia kawy :) odkąd jestem w ciąży jeszcze nie brałam przeciwbólowych tabletek - na szczęście !



Wiem wiem :) nie zrezygnowałam z sushi w wersji vege i pieczonej :) ale jednak surowej rybki brakuje i tu jest ból :p


Ja robiłam z tego przepisu
Link do: Tatar z suszonych pomidorów i grillowanej cukinii

Wyglada pysznie :)))
 
Do góry