reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

reklama
U nas też córka się rozregulowała, ostatnio chodzi spać między 11 a 12 a w dzień nie chce spać i jest marudna:(
U mnie do szkoły chodzi i jak wczoraj poszedł spać o 2giej to nie poszedł do szkoły ale tak długo funkcjonować się nie da.. Poczekam jeszcze trochę jak mu nie przejdzie to pójdę z nim do lekarza
 
Hahaha:) no poczekam, bo mi się coś zdaje ze Ty przesadzasz:) my babki zawsze więcej krytykujemy siebie niż jest potrzeba i niż inni widza
Dokładnie na pewno przesadzasz :)
Czekamy na fotki :)
Na koniec pewnie wszystkoe bedziecie miec zgrabne brzuszki a ja te swoje plus 25kg ale sie nie przejmuje.
W ogole po porodzie jakie bylo moje wielkie zdziwienie jak wstalam z lozka a tam brzuch ciążowy?! Mowie kurde co jest grane czemu ja mam tyle brzucha. Okazalo sie ze jednak kazda z dziewczyn tak ma :)
Po kilku dniach macica jednak sie skurczyla i bylo juz ok :) ale zobaczylam ile brzucha to macica i przezylam szok serio. I ta skora taka obwisla jakbym schudla z 50kg bylam w szoku ze to pozniej tak szybko znikalo
 
Hahaha:) no raczej nie będą mieli za duzodo gadania:) taki maluszek je po kolei powolutku jakieś warzywko, później owoc, mięsko, kasze, rybki:) nie powinien dostać niczego doprawionego i na pewno nic świątecznego:)))) brzuszek mu nie wytrzyma
Ja slyszalam kometarze ze w swieta to moj mlody juz bedzie mogl bigosu spróbować [emoji57] w maju sie urodzil...no takze [emoji57]
Szybciutko to rozszerzanie, moim zdanie kwadro się jednak wstrzymać dłużej. Teraz to mm nie jest tak nafaszerowane jak kiedyś, i nawet z tego co wiem to who i na mm rekomenduje po skończonym6 msc
Z mlodym tez jak dobrze pamiętam zaczynalam po 4 msc wiec teraz zamierzam tak samo [emoji6]
 
Ja slyszalam kometarze ze w swieta to moj mlody juz bedzie mogl bigosu spróbować [emoji57] w maju sie urodzil...no takze [emoji57]Z mlodym tez jak dobrze pamiętam zaczynalam po 4 msc wiec teraz zamierzam tak samo [emoji6]

No komentarze były zdecydowanie słabe, chyba ze w formie żartu:)

Zrobisz jak będziesz uważała:) ja tylko wyraziłam swoje zdanie, dzidzia jeszcze zdarzy się najeść normalnego jedzonka:)
Pamiętaj, ze do roku mleko to i tak podstawa
 
Oo coekawe :) ja tez uwielbiam tatara :) sushi zawsze mozesz z grillowanym lososiem np :)
Oj wiem :p ale jednak surowa rybka to surowa rybka [emoji226]

Ja też ostatnio walczę z bólem głowy. Jak już nie mogę wytrzymać biorę apap. Lekarz mówił że można bezpiecznie byle minimalna dawke. Ale po takim detoxie od przeciwbolowych nawet on działa od razu.
Ja reaguje na wszystkie wachania ciśnienia bólem głowy. Próbuje zawsze zacząć od wypicia kawy :) odkąd jestem w ciąży jeszcze nie brałam przeciwbólowych tabletek - na szczęście !

Sushi zawsze można zamówić z ryba pieczona, ja tak robie, wiadomo ze bardziej jednak smakuje mi z surowa ale zestawem z pieczoną rybą na ten moment się zadowalam [emoji16]

Wiem wiem :) nie zrezygnowałam z sushi w wersji vege i pieczonej :) ale jednak surowej rybki brakuje i tu jest ból :p

Poproszę przepis jak nigdy nie jadłam tatara tak w ciąży mam mega bula na niego
Ja robiłam z tego przepisu
Link do: Tatar z suszonych pomidorów i grillowanej cukinii
 
Hahaha:) no raczej nie będą mieli za duzodo gadania:) taki maluszek je po kolei powolutku jakieś warzywko, później owoc, mięsko, kasze, rybki:) nie powinien dostać niczego doprawionego i na pewno nic świątecznego:)))) brzuszek mu nie wytrzyma
Ja o tym wiem ale nie jestem pewna czy np moja babcia jest świadoma [emoji849] no nic trzeba dziecko będzie pilnować [emoji1787]
 
Oj wiem [emoji14] ale jednak surowa rybka to surowa rybka [emoji226]


Ja reaguje na wszystkie wachania ciśnienia bólem głowy. Próbuje zawsze zacząć od wypicia kawy :) odkąd jestem w ciąży jeszcze nie brałam przeciwbólowych tabletek - na szczęście !

Wlasnie czasami kawa sprawę pogarszala zamiast pomoc chociaż jestem strasznym kawoszem nieraz z niej rezygnuje...
 
Dziewczyny muszę się pochwalić :)
W ciąży najbardziej mi brakuje sushi, tatara, i każdego rodzaju surowych steków z ryb i mięsa :( ale ale :)
Dzisiaj zrobiłam tatara z suszonych pomidorów z pieczoną cukiernia !! [emoji7][emoji7][emoji7] troszkę oszukalam podniebienie :) ale ja mocno warzywna jestem wiec dla mnie pyszne połączenie !
Nawet nie wiesz jak mi tego brakuje, a już dzisiaj mężowi płakałam że chce surowe sushi, tatar to już w ogóle rarytas [emoji24]
To mogę być problemy z wątroba. Nie ma na co czekać koniecznie do szpitala. Co on ?! Powiedz mu że musi dbać o siebie bo będzie musiał być na silach z dzidzia spacerować.
to może być woreczek żólciowy.
Ja walczę z bólem od rana [emoji21] jedynie Amol działa ale tylko na jakiś czas
Amol można w ciąży? Bo mam ale nie wiedziałam czy używać.
Ja mam zestaw z centrum sportowca Luizy( puls i box, puls i stały fit- to wersja ciążowa ale moim zdaniem jest naprawdę fajna), a następny dzień to mel b: nogi, pupa i ramiona i tak codziwnnie
Mam te same zestawy Luiza i melb Pupa wchodzi super [emoji2]
 
reklama
No komentarze były zdecydowanie słabe, chyba ze w formie żartu:)

Zrobisz jak będziesz uważała:) ja tylko wyraziłam swoje zdanie, dzidzia jeszcze zdarzy się najeść normalnego jedzonka:)
Pamiętaj, ze do roku mleko to i tak podstawa
Kometarze byly calkiem na serio [emoji14]
Dobrze ze nie mlody u nich na swieta nie został[emoji52]
 
Do góry