reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwcowe Mamy 2019

To ja wczoraj mialam ochotę na zupę warzywna... Zjadlam pol porcji na obiad i stwierdzilam ze zostawię na kolację...a wieczorem sam widok mnie odrzucal do łazienki[emoji12] także jeść póki smakuje!
 
reklama
Ja wlasnie gotuje mlodemu zupę pomidorową (moglby jesc codziennie [emoji57]), na drugie krokiety no i tz chce spaghetti a mi sie zamarzyly flaczki i wlasnie wcinam [emoji7]
 
Wróciłam do domu. Strasznie jestem rozczarowana dzisiejsza wizytą. Chyba zapisze sie tez prywatnie. Tylko po to zeby lekarz mnie o wszystkim informował a tutaj bede chodzic zeby za badania nie placic. Tylko nie wiem jak ja pogodze wizyty u dwoch lekarzy. Za chwile dojdzie trzeci bo musze do endokrynologa systematycznie chodzic i pracę. Urlopu mi braknie.
 
Czesc dziewczyny
Ja pierdziu jak wy szybko piszecie...
Co tylko zajrze to ze 20-30stron.

Wiecie co, nadal mam mdłości. Masakra. Niewiem kiedy to przejdzie. Lekarz dopiero w poniedzialek. Bedzie to chyba 10 tydzień.

Moją córcie roczną własnie uśpilam i gotuje rosół. Coś mnie naszło.
no i czekam na moją dwojke jak wrocà ze szkoly.
Syn bedzie dziś sie przebierał na halowen i chodził po znajomych. A córka juz z tego wyrosła :D.

Dziewczyny,troche opusciłam a wiem ze doszły nowe dziewczyny... Bedzie ktoś z czwórką dzieciaków jak ja ?
Czy jestem wyjątkiem...he he.

Milego dzionka :)
 
Czesc dziewczyny
Ja pierdziu jak wy szybko piszecie...
Co tylko zajrze to ze 20-30stron.

Wiecie co, nadal mam mdłości. Masakra. Niewiem kiedy to przejdzie. Lekarz dopiero w poniedzialek. Bedzie to chyba 10 tydzień.

Moją córcie roczną własnie uśpilam i gotuje rosół. Coś mnie naszło.
no i czekam na moją dwojke jak wrocà ze szkoly.
Syn bedzie dziś sie przebierał na halowen i chodził po znajomych. A córka juz z tego wyrosła :D.

Dziewczyny,troche opusciłam a wiem ze doszły nowe dziewczyny... Bedzie ktoś z czwórką dzieciaków jak ja ?
Czy jestem wyjątkiem...he he.

Milego dzionka :)

U mnie "tylko" trzecia w drodze ;-) Dzieciaki na Halloween były wczoraj w bibliotece...dziś w domu będą się bawić. Córka trochę jeszcze za mała (8lat) żeby sama miała chodzić, syn przedszkolak tym bardziej ;-)
 
Słuchajcie dzisiaj idę na USG o 16.00. Chciałam wam tylko napisać że na wczorajszej wizycie dostałam ochrzan że przychodzę w 8 tygodniu na pierwszą wizytę, że to późno i w ogóle. Ale mi bardzo zależało na tej lekarce i termin był długi. Także widzicie lepiej iść jednak wcześniej. Ja wiadomo zielona bo to moja pierwsza ciąża.
Dam wam znać co widać na USG :) później.

Trzymamy kciuki:) nie przejmuj się tym ochrzanem:) na przyszłość będzie wiadomo co i jak:)
 
reklama
@Ilma też chodzę do Medicoveru i niestety miałam problem z umowieniem wizyty u wybranego lekarza

Straszne jesteście :p Ale mąż na jutro obiecał barszcz, więc nie narzekam ;-) Oby mi się do jutra nie odwidziało :p


Ja też ciągle poluje na wizyty u mojej gin i jest ciężko. Wiadomo że jak mi się nie uda umówić to pójdę prywatnie do niej i tyle.
 
Do góry