reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2019

Słuchajcie dzisiaj idę na USG o 16.00. Chciałam wam tylko napisać że na wczorajszej wizycie dostałam ochrzan że przychodzę w 8 tygodniu na pierwszą wizytę, że to późno i w ogóle. Ale mi bardzo zależało na tej lekarce i termin był długi. Także widzicie lepiej iść jednak wcześniej. Ja wiadomo zielona bo to moja pierwsza ciąża.
Dam wam znać co widać na USG :) później.
Yyy... pierwszy raz sie z czyms takim spotykam... przeciez najlepszy czas na wizytę to wlasnie 6-8tydzień [emoji6] co lekarz to zawsze mowia ze nie ma co wczesniej przychodzic [emoji6] jesli wszystko jest ok to po co sie spieszyć ?
 
reklama
Yyy... pierwszy raz sie z czyms takim spotykam... przeciez najlepszy czas na wizytę to wlasnie 6-8tydzień [emoji6] co lekarz to zawsze mowia ze nie ma co wczesniej przychodzic [emoji6] jesli wszystko jest ok to po co sie spieszyć ?

No dokładnie tak powiedziałam że nic się nie działo wiem że jestem zdrowa, nie mam chorób tarczycy itd. a mimo wszystko trochę mnie ochrzanila, ale myślę że to dlatego że w medicover że do wybranej osoby trochę się czeka i trzeba się nakombinowac z wizytą i no i USG nie robi w gabinecie w przypadku ciąży bo jest słaby aparat tylko osobno trzeba się umawiać. No nic zobaczymy dzisiaj co będzie na tym USG.
 
Słuchajcie dzisiaj idę na USG o 16.00. Chciałam wam tylko napisać że na wczorajszej wizycie dostałam ochrzan że przychodzę w 8 tygodniu na pierwszą wizytę, że to późno i w ogóle. Ale mi bardzo zależało na tej lekarce i termin był długi. Także widzicie lepiej iść jednak wcześniej. Ja wiadomo zielona bo to moja pierwsza ciąża.
Dam wam znać co widać na USG :) później.
Trochę niemiły ten lekarz. W drugiej ciąży celowo umowilam się w połowie 8tyg żeby było już na 100%serduszko. Lekarz powiedział mi, że bardzo dobrze że przychodzę w takim tyg, bo wszystko jest już jasne, nie ma nerwów, że ciąża młodsza, że nie widać jeszcze serca itd Także różne są jak widać opinie ;-)
 
Ja właśnie przegladam gazetkę lidla i zakochalam sie w jednych body [emoji7] te z krowkami [emoji7] mam nadzieję ze w poniedziałek jakieś jeszcze u nas będą i uda mi sie dostac [emoji4]
Ooo i komplet pościeli i komplet podusia z kołderką [emoji7]
Te body były w sprzedaży już 2 lata temu, miałam do córki :)
 
Dziewczyny nie wiem jak to zrobilam ale wstalam o 6.24 posprzatalam mieszkanie zrobilam pranie i wywiesilam, w miedzy czasie upieklam szaelotke i obralam warzywa na salatke jarzynowa, polecialam z malą na zakupy i szybki plac zabaw. Wrociłysmy 20 min temu. Nakarmiłam mała i chyba zaraz padnie na drzemke a ja chyba padne obok niej.
Energia cię rozpiera [emoji23] to teraz wypoczywaj [emoji6]
 
Słuchajcie dzisiaj idę na USG o 16.00. Chciałam wam tylko napisać że na wczorajszej wizycie dostałam ochrzan że przychodzę w 8 tygodniu na pierwszą wizytę, że to późno i w ogóle. Ale mi bardzo zależało na tej lekarce i termin był długi. Także widzicie lepiej iść jednak wcześniej. Ja wiadomo zielona bo to moja pierwsza ciąża.
Dam wam znać co widać na USG :) później.
Mi z kolei wyznaczając termin asystentka lekarza powiedziała że spokojnie, bo wizyta w 8 tygodniu jest wystarczająca bo znacznie więcej można powiedzieć z USG. Jak widać każdy lekarz mówi inaczej, w moim wypadku to tez pierwsza ciąża i też się martwię, ale obiecałam sobie spokojnie czekać...
 
Dziewczyny nie wiem jak to zrobilam ale wstalam o 6.24 posprzatalam mieszkanie zrobilam pranie i wywiesilam, w miedzy czasie upieklam szaelotke i obralam warzywa na salatke jarzynowa, polecialam z malą na zakupy i szybki plac zabaw. Wrociłysmy 20 min temu. Nakarmiłam mała i chyba zaraz padnie na drzemke a ja chyba padne obok niej.
U mnie sałatka jarzynowa juz gotowa :)
 
reklama
Do góry