reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwcowe mamy 2017

A tak apropo bólu spojenia łonowego...ma ktoś?? Kurde pierwszy raz mam takie coś,wcześniej nie wiedziałam co t za ból. Ale dziś katastrofa! Przy wstawaniu,chodzeniu,staniu. I to od dziś taki silny,że szok. Na dodatek ból w dole brzucha! A ból w spojeniu łonowym to taki ciągnący. Może któraś podpowie od czego może to być? Położna powiedziała,że dzidzia się obniża a gin,że już dwa tyg wcześniej szedł w dół więc może uciskać na nerwy. Z kolei w szpitalu powiedzieli,że to mogą być też bóle...hmmm..sama nie wiem co już myśleć...każdy mówi co innego a ty bądź mądra i myśl kto ma rację!
 
reklama
A co do przepowiadaczy to nie wiem czy je mam [emoji848] brzuch mi twardnieje na pare min czasem i tak jakby skory brakuje ale nie wiem czy to to [emoji41] a ogólnie mam bóle okresowe często ale takie ciagle raczej promieniujące na uda i czasem aż takie prądy w pipce [emoji33][emoji33][emoji33]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Myśle ze rozstępy to kwestia genetyki tez :) bo odżywiam się zdrowo nie leżę na kanapie ciagle a mimo to mam paskudne :) Moja mama ma identyczne po ciąży tylko wiadomo z biegiem lat są jaśniejsze :) tez będę szukać czegoś co je rozjaśni bo wiem ze zniknąć nie znikną nigdy [emoji43]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
A co do przepowiadaczy to nie wiem czy je mam [emoji848] brzuch mi twardnieje na pare min czasem i tak jakby skory brakuje ale nie wiem czy to to [emoji41] a ogólnie mam bóle okresowe często ale takie ciagle raczej promieniujące na uda i czasem aż takie prądy w pipce [emoji33][emoji33][emoji33]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom


Foxy ty to jesteś dobra! Prądy w pipce?? Hmmm...co to znaczy??
 
Haha No nie wiem jak to inaczej opisać wybaczcie [emoji23][emoji23][emoji23]takie chwilowe jakby spięcie hmmm No nie wiem dziwne uczucie takie


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry