reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwcowe mamy 2017

An93 nie martw się, moja kuzynka ostatnio urodziła dziewczynkę 2750 a wg USG miała być 2700 i nikt nawet nie wspominał o tym,że coś jest nie tak,po prostu dzidzia malutka i tyle. Kuzynka urodziła w dzień terminu,więc Twoje dziecko i tak może mieć więcej.
 
reklama
Jasne masz rację.Tylko zastanawiam się,czy przy decyzji o wcześniejszym zakończeniu jest szansa,że dadzą mi urodzić naturalnie,czy to już koniecznie cc hmm

Zależy od przyczyn rozwiązania, ale jesli ciśnienie ok i stan malucha to mogliby spróbować wywołać - porozmawiaj jutro p wszystkim z lekarzem, na pewno wytłumaczy co i jak




74703e3kkwoaumma.png
 
Vanilia zdrówka [emoji8] oby szybko pomogło [emoji6]
An93 pamiętaj ze to są tylko szacunkowe pomiary. Moja córka byla przez wiele lat na 3 centylu [emoji53] zbadali Jej wszystko i co? Wszystko w normie. Dopiero jak trafiłam na mądrą pediatrę to stwierdziła ze widocznie taki Jej urok. Nie wszystkie dzieci muszą byc duże [emoji38] glowa do góry [emoji8]

iv09df9h2a5g3pph.png
 
Mnie dzisiaj boli cały dół. Kości,mięśnie itp . Jak widzę brzuch w lustrze to tak jakby mi macica sięgała tylko do pępka. Łudzę się ,że to może już w tym tygodniu.
Ale łudziłam się też tak w zeszłym tygodniu :D
Aż pewnie przenoszę :D

Kilka dni temu mogłam robić wszystko a teraz męczę się głupim spacerem. Masakra,ale dobrze ,że przynajmniej na końcówce
 
An93 nie martw się, moja kuzynka ostatnio urodziła dziewczynkę 2750 a wg USG miała być 2700 i nikt nawet nie wspominał o tym,że coś jest nie tak,po prostu dzidzia malutka i tyle. Kuzynka urodziła w dzień terminu,więc Twoje dziecko i tak może mieć więcej.

No tylko tu bardziej chodzi o to,że wymiary do tyłu a nie o samą wagę
 
Umyje glowe na wieczor kto wie moze jasnie Panienka zdecyduje sie wyjsc ;) [emoji23]

Spac mi sie chce non stop... jak w I trymestrze...
w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
Mi tez sie chce spac..juz dzisiaj 2 razy przysnelam...kurcze tez musze glowe umyc..tylko najgorsze ze maz znowu na nocke dzis idzie...ale ja juz jakos nie wierze ze urodze...ciagle nic....dzis 39 +4tc

c55f3e3kq403a9og.png
 
Ja też jestem śnięta, wczoraj miałam ciśnienie 110/55 [emoji33][emoji33][emoji33]

Coraz mniej siły mam, a mały jest tak nisko jakbym go miała zgubić




74703e3kkwoaumma.png
 
Ehhh a ja miałam jechać tylko na ktg i po zwolnienie,a jutro kładą mnie do szpitala,bo ciśnienie mi skacze i podejrzenie hipotrofii- mała jest poniżej 10centyla...;( jestem załamana,bo szpital to dla mnie największa kara :(
Może dadzą Ci leki i będzie dobrze. A z tą hipotrofią się nie martw. Przecież każde dziecko jest inne. Amelia miała mieć 2500a wyszła 3300. Uszy do góry.

Wróciłam od lekarza, mam ostre zapalenie gardła i migdałków [emoji21] dostałam antybiotyk....gdyby ta głupia lekarka wyznała się w sobotę na dyżurze to już bym nie cierpiała a tak w każdej chwili mogę urodzić a praktyczne nie dam rady ruszać głową ani przelykac.....
Mam nadzieję że antybiotyk szybko zacznie działać[emoji30] podobno jeden z najbezpieczniejszych w ciąży i dziecku nic nie będzie [emoji20]

7v8rikgno1ck7egs.png

Super. Zaraz Ci przejdzie i nie będziesz się męczyła.

3jgxskjox8hy3b2y.png
 
reklama
An93 kochana nie stresuj sie wiedza co robia rozne sprzety rozne pomiary pamietaj ze stres czuje tez dzidzia wiec myslimy pozytywnie a napewno wszystko bedzie dobrze i uda sie rodzic naturalnie trzymam za to kciuki

f2w3rjjg28c3of9g.png
 
Do góry