reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
Ja dziś z męzem zrobilam przeszło 200km, tesciowa stwierdzila ze po takiej trasie bd umierać ale odpukać jest okey,do tego tesciowa tak mnie pilnuje ze dziś nam w pokoju poodkurzała i podłogę zmyła ,chce zebym do konca dotrwała a to mi się nie widzii, mama ,kuzynki ,ciotki dzwonią dzień dnia i dopytują kiedy koniec :D
wizytę mam dopiero w ptk,jesli do tej pory dam rade z zaciśniętymi nogami to pewnie wtedy dostane skierowanie do szpitala ,bo mój lekarz prowadzący stwierdził ze nie da mi urodzić dziecka powyzej3500g.
ckaidqk32dghy2ol.png

ckaidqk3gmavjquw.png
 
moja pełnia podziała na małą :) to już coraz blizej :)
ckaidqk32dghy2ol.png

ckaidqk3gmavjquw.png
Ja mam nadzieje hehe [emoji16] moja ulubiona polozna ma dyzur na oddziale w srode a moj lekarz w czwartek na nocke ma i powiedzial ze albo sroda albo czwartek widzimy sie na oddziale i mam rodzic zeby na 10 byc już w domu hehe [emoji16] powiedzial ze juz odpowiedni czas bo 40 tydzien juz to ile ja moge chodzic hehe[emoji2]
 
Ehhh a ja miałam jechać tylko na ktg i po zwolnienie,a jutro kładą mnie do szpitala,bo ciśnienie mi skacze i podejrzenie hipotrofii- mała jest poniżej 10centyla...;( jestem załamana,bo szpital to dla mnie największa kara :(

Oby to tylko błąd pomiaru.

Jaka waga im wyszła (i który tydzień dokładnie u ciebie?)

Trzymam kciuki [emoji110]️




74703e3kkwoaumma.png
 
Oby to tylko błąd pomiaru.

Jaka waga im wyszła (i który tydzień dokładnie u ciebie?)

Trzymam kciuki [emoji110]️




74703e3kkwoaumma.png
No mam nadzieję..
U mnie 38+4 a waga na dzisiaj to 2706 a jak robiłam ostatnio usg prywatnie(11dni temu)to było 2640.
Boję się,żeby nie chcieli mi cesarki robić :(
 
No mam nadzieję..
U mnie 38+4 a waga na dzisiaj to 2706 a jak robiłam ostatnio usg prywatnie(11dni temu)to było 2640.
Boję się,żeby nie chcieli mi cesarki robić :(

może to błąd pomiaru, ale te skoki ciśnienia to już groźnie brzmią hmm

Jeśli przepływy będą ok i ciśnienie, a maluch będzie rósł to pewnie poczekają z decyzją o cięciu - ale nawet jakby było to lepiej tak niż jakby coś nie tak miało byc - ale rozumiem cię, bo ja sama robię co mogę by cięcia nie mieć




74703e3kkwoaumma.png
 
usg w szpitalu moze troche sfałszowało wynik,moja kuzynka w dzien porodu rano byla u swojego gin w szpitalu i wyszlo ze Bartek wazy 3500g a gdy urodziła ok 22 to okazało sie ze 4200 ..
ckaidqk32dghy2ol.png

ckaidqk3gmavjquw.png
 
reklama
An93... moja w 39tc przy porodzie miała 2740g.
Hipotrofię została wykluczona. Sprawdzili historie ciąży, moje choroby, wagę synka, ile traci po porodzie- tyle wiem. Na co jeszcze zwracali uwagę nie wiem. Najważniejsze ze w 3 dobie zaczęła przybierać.
Nie martw sie na zapas. Bedzie dobrze.
 
Do góry