reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Od 2:43 Zosia jest juz z nami. Poród SN bez nacięcia w Domu Narodzin. W szpitalu od 1 szej. Porod tak magiczny, ze można tylko o takim marzyć.
Więcej napiszę jak się ogarniemy.

39tc skończony
2740g,49cm

Monya gratuuuuulacje[emoji322][emoji322][emoji322][emoji323][emoji323][emoji323]
Ja obstawiałam że to bedzie w dzien dziecka ale Zosia wolała 2 czerwca!!!! A data dla mnie magiczna bo dzis świętujemy rocznice ślubu [emoji3]
Poród cuuuuudowny, bardzo sie cieszę że będziesz mieć tak wspaniałe wspomnienie!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Wczoraj rozpoczęliśmy łóżeczko [emoji23][emoji33] i dopinamy wszystko na ostatni.guzik bo jeszcze materaca brak i trzeba kupic....tylko jaki ,mam taki.matlik co do materaca [emoji23] nie mam pojecia jaki wybrac.

5djylbetecfse5n6.png

My w końcu zamówiliśmy pianka-lateks




74703e3kkwoaumma.png
 
Ja niewiem czy ostatnia wizyta na mnie tak zadziałała, to że lekarz stwierdził że do porodu jestem juz,,gotowa,, i w kazdej chwilo moge zacząć rodzic ...aleee tak mnie wczoraj i w nocy brzuch na dole bolał takie jednorazowe, bolesne skurcze [emoji33] .... i ogarnia mnie panika.

5djylbetecfse5n6.png
 
Też wlasnie myślę o lateksowym.

Przy corce mialam kiedys zachwalany kokos-gryka ale tyle sie czyta o tych robakach w materacu [emoji23] że teraz bym tylko oglądała czy nic nie wychodzi z materaca [emoji23]

5djylbetecfse5n6.png
Ja tez wczesniej mialam taki, ale mam znajomego fizjoterapeute i mowil ze materacyk mysi sie uvinac pod ciakem dziecka a nie byc sztywny jak kamien, i powinien miec dobra wentylacje bo dziecko 3/4 doby spedza na tym materacu...chwalil lateksowe bo uginaja sie proporcjonalnie do wagi dxiecka u jest przewiewny bo sklada sie z samych komor...

c55f3e3kq403a9og.png
 
Też wlasnie myślę o lateksowym.

Przy corce mialam kiedys zachwalany kokos-gryka ale tyle sie czyta o tych robakach w materacu [emoji23] że teraz bym tylko oglądała czy nic nie wychodzi z materaca [emoji23]

5djylbetecfse5n6.png

Starszak miał też ten kokos-pianka-gryka, ale jednak te robale skutecznie mnie odstraszyły heh





74703e3kkwoaumma.png
 
reklama
Dużo osób mówi że drugi łatwiejszy.... oj chciala bym żeby tak było [emoji3] bo pierwszy mialam wywoływany , szybko urodzilam.bez pęknięcia i nacięcia....matko jak bym chciala drugi taki.....juz nie musi być latwiejszy ,ale ucieszyło by mnie to jakbybyl taki sam [emoji23][emoji33]

5djylbetecfse5n6.png
O to ja mam tak samo[emoji1] byle drugi nie był gorszy od pierwszego to będzie ok [emoji108]

7v8rikgno1ck7egs.png
 
Do góry