reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Jejku dziewczyny z dnia na dzien coraz bardziej boli mi ten brzuch... nie jest to jakis bardzoo mocny bol nie do wytrzymania ale taki jak dla mnie sredni okres przy ktorym jeszcze normalnie funkcjonuje... jednak mimo wszystko sie zastanawiam co z tym robic czy tak to ma byc [emoji20] ten bol przychodzi falami tak w zasadzie jak skurcze ze ma swoj poziom max i odchodzi ale wczoraj po prysznicu byl delikatny
 
reklama
Jakie super wieści z rana :) Gratulacje :)
Ja wczoraj byłam na dniu dziecka, dzieciaki się wybawiły. Starsza jeździła na kucyku i już mi zapowiedziała, że chce chodzić na jazdę konną. A ja za darmo waty cukrowej się najadłam, niech Ewka też ma coś z dnia dziecka :D
 
Jejku dziewczyny z dnia na dzien coraz bardziej boli mi ten brzuch... nie jest to jakis bardzoo mocny bol nie do wytrzymania ale taki jak dla mnie sredni okres przy ktorym jeszcze normalnie funkcjonuje... jednak mimo wszystko sie zastanawiam co z tym robic czy tak to ma byc [emoji20] ten bol przychodzi falami tak w zasadzie jak skurcze ze ma swoj poziom max i odchodzi ale wczoraj po prysznicu byl delikatny
Jeśli mocno się martwisz jedz na ktg i sprawdź. Skurcze skurczom nie równe. A może twoje skurcze działają i coś się z szyjka dzieje

 
Ja mam piankę -lateks dla malutkiej po starszej córce, i super, nic się nie odkształca. Jest elastyczny ale nie twardy, bardzo dobry.

7v8rikgno1ck7egs.png
 
Jeśli mocno się martwisz jedz na ktg i sprawdź. Skurcze skurczom nie równe. A może twoje skurcze działają i coś się z szyjka dzieje

Tylko problem w tym ze mojego lekarza dzis nie bo w piatki nie przyjmuje a w szpitalu od razu przyjmuja na oddzial jak cos sie dzieje i za bardzo nie chce jechac bo znowu sobie poleze na patologii... [emoji30]
 
Tylko problem w tym ze mojego lekarza dzis nie bo w piatki nie przyjmuje a w szpitalu od razu przyjmuja na oddzial jak cos sie dzieje i za bardzo nie chce jechac bo znowu sobie poleze na patologii... [emoji30]
Oj dobrze cie rozumiem bo u mnie jest tak samo. Jak jie ma mojej gin na obchodzie to od razu zapraszają się na oddział a dopiero później badaja

 
Oj dobrze cie rozumiem bo u mnie jest tak samo. Jak jie ma mojej gin na obchodzie to od razu zapraszają się na oddział a dopiero później badaja

Noo i dlatego pytam was bo w sumie nie wiem czy to tak ma byc czy cos sie dzieje jednak... w poniedzialek mam wizyte ale boli juz 4 dzien i tak jak mowie z dnia na dzien co raz bardziej... a zeby jechac na ktg to musze do miasta 40 km dalej a jakos mi sie nie widzi [emoji45]
 
Noo i dlatego pytam was bo w sumie nie wiem czy to tak ma byc czy cos sie dzieje jednak... w poniedzialek mam wizyte ale boli juz 4 dzien i tak jak mowie z dnia na dzien co raz bardziej... a zeby jechac na ktg to musze do miasta 40 km dalej a jakos mi sie nie widzi [emoji45]
Eh ja ci nie poradzę bo sama jestem świeżakiem i sama nie wiem czy te moje skurcze to już zwiastuje poród czy jeszcze nie.

 
reklama
Do góry