reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Kobity ratunku....obudziłam się z mega bólem gardła. Płukam wodą utlenioną, jakieś sprawdzone tabletki znacie co można w ciąży?

7v8rikgno1ck7egs.png
Mi imbir zawsze mega pomaga.

 
reklama
Ponoć drugie są łatwiejsze. Potwierdzam.
Nie ukrywam, że nasza położna wprowadziła trochę taki bajkowy klimat. Ciężko było się sprzeciwiać [emoji6]
Dużo osób mówi że drugi łatwiejszy.... oj chciala bym żeby tak było [emoji3] bo pierwszy mialam wywoływany , szybko urodzilam.bez pęknięcia i nacięcia....matko jak bym chciala drugi taki.....juz nie musi być latwiejszy ,ale ucieszyło by mnie to jakbybyl taki sam [emoji23][emoji33]

5djylbetecfse5n6.png
 
Wczoraj rozpoczęliśmy łóżeczko [emoji23][emoji33] i dopinamy wszystko na ostatni.guzik bo jeszcze materaca brak i trzeba kupic....tylko jaki ,mam taki.matlik co do materaca [emoji23] nie mam pojecia jaki wybrac.

5djylbetecfse5n6.png
 
Ja wczoraj wieczorem zaczelam miec skurcze i takie okresowe bole brzucha ale nie byly regularne... myslalam ze moze cos sie ureguluje ale niestety :-( przez noc budzil mnie bol i delikatne spiecia [emoji20] znajac zycie wszystko minie
 
Hmmm @winotaq coś nie ma ostatnio....

uwo943r8bpxeguj2.png

ibm2qtkfl70pgtqd.png
Ja jestem, jestem. Ledwo nadążam was czytać i już nie mam czasu pisać.. Przeprowadzka i remont nie idzie tak sprawnie jak mieliśmy to w planach więc jestem zabiegana.. Oli chyba czuje ze nie jesteśmy gotowi na jego przyjscie bo już nie pamiętam kiedy pojawiały się choćby jakieś przepowiadać że :) codziennie mu powtarzałam wieczorem żeby nie wychodził bo mamusia jest tak zmęczona że nie ma siły rodzić :D naprawdę czułam że po prostu jakby się zaczęło to bym nie dała rady więc siedzi grzecznie. Jeszcze jestem chora znaczy mi sie zdaje to choroba bo gardło, nos zawalone w nocy spać nie mogę tak mnie męczy kaszel a to podobno jest alergia tylko. Lecze się 4 dzień ale coś nie idzie nam.. Do końca tygodnia skończymy remont w poniedziałek ściągniemy pessar i już niech dzieje się co chce. Zaraz idę na wizytę i ktg ale myślę że nic tam sie nie dzieje pomimo tygodnia akrobacji przy przeprowadzce :D

Ogromnie gratuluję tym rozpakowanym!!! Śliczne sa te wasze maluszki :)
 
reklama
hej dziewczynyy :) Gratulacje Monya :* wstaalam zjadłam,wzielam sie za sprzatanie sypialni :D maly od rana tak szaleje ze brzuch ma rozne dziwne ksztalty,u mnie noc nienajgorsza ,mialam tylko problem bo juz nie odpowiada mi spanie na lewym bokku do którego tak ciezko bylo sie przyzwyczaic no i pól nocy zmienialam pozycje
 
Do góry