reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Jak ja bym chciała mieć taki poród jak Monya. Spokojny i bez cięć pekniec itd. Ale znając moje szczęście to znów mimo nacięcia popękam..... [emoji20]

f2w3krntoibfzvtv.png

relgx1hpxnktoe3t.png
 
reklama
Jak ja bym chciała mieć taki poród jak Monya. Spokojny i bez cięć pekniec itd. Ale znając moje szczęście to znów mimo nacięcia popękam..... [emoji20]

f2w3krntoibfzvtv.png

relgx1hpxnktoe3t.png

Ponoć drugie są łatwiejsze. Potwierdzam.
Nie ukrywam, że nasza położna wprowadziła trochę taki bajkowy klimat. Ciężko było się sprzeciwiać [emoji6]
 
Czesc dziewczyny!:) ja ide zaraz ostatni raz pobrac krew do badan;) mnie wczoraj wieczorem zaczal bolec brzuch jak na okres, kilka razy sie pospinal, ale nic wiecej sie nie podzialo:( od rana tez mnie troche boli, ale to pewnie nic.
Justyna nie dziwie sie ze juz sie denerwujesz. Ja mam termin "dopiero" na 10go, a tez juz czekam jak na zbawienie na ten porod. Jeszcze tak spuchłam ze masakra... dobrze ze dopiero teraz bo to na prawde nieprzyjemne.
No! Ale nie ma co narzekac:) piekna pogoda za oknem, trzeba kupic truskawki na pocieszenie :p


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Kobity ratunku....obudziłam się z mega bólem gardła. Płukam wodą utlenioną, jakieś sprawdzone tabletki znacie co można w ciąży?

7v8rikgno1ck7egs.png
 
reklama
Zając trzymam kciuki! Ja wizytuję co 2tyg. także moja wizyta dopiero za tydzień... ale w sumie nic się nie dzieje u mnie poza tym spojeniem, szyjka bankowo cały czas trzyma bo nie czułam rozwierania ani nic, a skurcze to mam takie zwykłe, nieregularne




74703e3kkwoaumma.png
 
Do góry