reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
dziewczyny,czy was tez przez te upały swedzi skóra,bo ja myslalam ze to przez te temp 25+ ale dziś jest jakos slabiej a skora jak swedziala tak swedzi :< a moze to cholestaza?
 
Ja urodziłam o 24.05 i jak dla mnie idealnie. Do 3 byłam na sali poporodowej a potem poszłam spać. Rano przyszła położna, przywiozła córkę i kazała wstać i wziąć prysznic. Byłam wyspana i ogólnie super ;D

3jgxskjox8hy3b2y.png
 
Martyna mnoe nic nie swedzi, czasem lekko brzuch ale naprawdę rzadko.

Ja wolałabym w nocy rodzic. Ostatnio rodzilam wieczorrm, przez całą noc i w południe urodziłam i w nocy było fajnie ale położna miała nas 6 a była sama ( nie wiem jakim cudem). I dopiero jak rano doszła inna położna to się mną zajela. Więc w nocy było fajnie ale może jakbym rodziła od razu w dzień to poszłoby szybciej

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
a ja od kilku dni cały czas sie drapie :( dzwonilam do mojego p.doktora i kazał jechać jutro rano do laboratorium i zrobić wyniki z krwi BILIRUBINĘ,GOT,GPT :>
powiedział zeby nie sugerowac sie tym co pisze w internecie a tak pisze ze pierwsze swedzenia pokazuują sie po 30 tc ciazy i ze ostatnio kilka razymu się zdarzylo ze cholestaza ujawniła sie dopiero w granicach 36-37 tydz.Boję sie czego się dowiemz tych wyników :(
 
Powodzenia wizytującym i rodzącym dziś! Ja już po wizycie. Mała waży 3 kg. Na szczęście zapomniałam zapytać o obwód główki, to nie będę przeżywać :D KTG wzorowe. Morfologia poleciała. Mam zażywać żelazo. Oczywiście lekarza o nic nie zapytałam, bo jak zwykle w gabinecie miałam pustkę w głowie. Mam przyjść za dwa tygodnie o ile nie urodzę :-D
 
Myślałam, że mamy jakąś grupę na Facebooku. Ale może mi się wydawalo:)

Zając co do potu, to teraz nie ale jest mi non stop duszno i goraco. Za to pamiętam po porodzie to była masakra. W nocy 3-4 razu się przebierałam, poduszka mokra, pościel mokra. Fuuj jak sobie to wspomne...

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Tak mamy grupe wlasnie na fb

 
dziewczyny,czy was tez przez te upały swedzi skóra,bo ja myslalam ze to przez te temp 25+ ale dziś jest jakos slabiej a skora jak swedziala tak swedzi :< a moze to cholestaza?
Mnie swędzi głównie brzuch, ale i skóra na nim osiągnęła apogeum elastyczności. Teraz to już tylko patrzeć aż pojawią się rozstępy.
 
reklama
Do góry