reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

A mnie tym razem takie rzeczy omijają. W 2gim trym co jakis czas jakies pretensje do meza ale to sporadycznie. I nawet rodzinka stwierdziła, że poorzednio momentami bylam nie do zniesienia a teraz jakas taka spokojniejsza, bije ode mnie ogrom pozytywnych emocji..... Nawet jak syn narozrabia [emoji12].....

xnw4krnt83prf1c3.png

relgx1hpxnktoe3t.png
 
reklama
Ja tak samo,jeszcze bol kregosłupa i ta hustawka nastrojów, wkurzylam się bo tesciowa zaczela robić pranie wszystko wrzucila w jedno,kolor,bialy i czarny , to się rozplakalam ,i podzielilam pranie na 4 kupki a Łukasz tylko na mnie spojrzał i powiedział albo urodzisz albo dostaniesz pie#$dolca ..
ckaidqk3b3f86lfe.png
[/QUOTE]

Hahahah :D dobre podsumowanie dla nas wszystkich hahaha


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja miewam skurcze, ale nic regularnego i długiego - ot co kilka godzin atakują i tyle

W I ciąży już bardzo mi dokuczały na tym etapie - teraz odpukać jest ok :)




74703e3kkwoaumma.png
 
A ja jeszcze jutro idę na piknik rodzinny do przedszkola z okazji dnia dziecka, mam nadzieję, że wytrzymam
 
Ja mam 5 dno do terminu i skurcze od 2 tygodni prawie codziennie. Od wczoraj odchodzi czop, momentami z żywą krwią. Nie napalam sie, że urodze przed czasem... Niby bardzo chce ale jak zobaczyłam krew to że strachu nie umiałam spac. Jeszcze tak mi duszno bylo. Ciekawe jaką będzie pogoda jak urodzimy, W upały z podpaską chodzić to też żadna przyjemność..

Co do grupy to mlodamama ma cc to nie pisze narazie do niej.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry