reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Hej jestem wykonczona .ale bylo warto mamy dziewczynke 2800gram . 9 punktow .musze sie wyspac jutro dam zdjecie . Jest cudowna

Napisane na SM-G130HN w aplikacji Forum BabyBoom

Gratulacje!!!! I jest dziewczynka [emoji106]
Dużo zdrowia dla was, szybkiego powrotu do formy dla ciebie!




74703e3kkwoaumma.png
 
reklama
Gratuluję! [emoji175]
Mi jakoś wszystkie mysli z głowy wypadły w tym szpitalu. Nie mogę się skupić jakoś taka ospala jestem. Albo zmeczona. Może jak się dziś wyspie to jutro będzie lepiej. Obok mnie dziewczyna jeszcze czeka na cc. Od rana! Do tego z cukrzyca strasznie mi jej szkoda już ma dość. Miała być 6 a będzie chyba 10 bo nieplanowane wpadły. Jak tak jutro będę czekać to zwariuje. Mówicie że może lepiej iść na planowane bo się wie kiedy i co a ja myślę że tak jeszcze gorzej przynajmniej u mnie jak na to patrze. Jakby mnie wzięło znienacka to działa adrenalina, strach, czas leci szybciej jak już się coś dzieje. A to czekanie czuję że mnie wykończy jutro... Ale będzie warto [emoji6]

p19ucsqv6rf79f3c.png
Od rana...to jest juz przegiecie.Ja mam np hipoglikemie i jezeli mam duze przerwy w jedzeniu to czuje sie fatalnie boli mnie glowa i mozna nawet wpaść w śpiączke. Mi lekarz zapowiedzial ze jest sporo zaplanowanych cc na 05,06 wiec pewnie tez przyjdzie mi czekać.
 
Od rana...to jest juz przegiecie.Ja mam np hipoglikemie i jezeli mam duze przerwy w jedzeniu to czuje sie fatalnie boli mnie glowa i mozna nawet wpaść w śpiączke. Mi lekarz zapowiedzial ze jest sporo zaplanowanych cc na 05,06 wiec pewnie tez przyjdzie mi czekać.
Tzn jest na kroplowkach i jak jej spada cukier to tam latały koło niej. Mierzy co godzinę. Ale dziewczyna juz zmęczona dajcie spokój jest 22 a ona siedzi jak na szpilkach a noc przed nią...
Ja jeszcze teraz mam cos przegryzc i rano to chyba też kroplowki. Zaraz się kładę i próbuje usnac [emoji3]

p19ucsqv6rf79f3c.png
 
Cymera super wieści! Gratuluję. Teraz wypoczywajcie a potem pochwal się swoim malenstwem:)

Dziewczyny a jak nazywa się grupa na Facebooku nasza? Bo aplikacja czasem się zacina i pamietam, że my sobie dawalysmy znać na Facebooku no było latwiej. To byłaby jedną z opcji;)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cymera super wieści! Gratuluję. Teraz wypoczywajcie a potem pochwal się swoim malenstwem:)

Dziewczyny a jak nazywa się grupa na Facebooku nasza? Bo aplikacja czasem się zacina i pamietam, że my sobie dawalysmy znać na Facebooku no było latwiej. To byłaby jedną z opcji;)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Hm?
1496175537-aaaaaa.jpeg




p19uyx8dakwwcbe2.png

l22ndf9hmlnkjp5l.png
 
reklama
Do góry