reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

ja pierdzielr, mi to już całkiem mózg zjadło. Mrówka Ty mi wysłałaś to zdjęcie a ja przeczytałam tylko "HM?" hahaha. Sorry. A jak tajna to kto może mnie dodać?

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Czy z Was tez tak leje sie pot ??? Kirde mega dziwne dla mnie co ta ciaza ze mna robi :p w normalnym stanie nie pocilam sie nawet w saunie a teraz...

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
Ja tak [emoji85]. Gorąco mi a w nocy dosłownie leci ze mnie. Śpię przy otwartym balkonie i dalej budzę się cała mokra.

3jgxskjox8hy3b2y.png
 
Już czwarty raz tej nocy sie budzę, masakra chyba sie dziś nie wyspie, ale trochę was nadgonie z czytaniem a łatwo nie jest ;-) ;).

Nie było mnie przez weekend bo sie uczyłam i w sobotę i poniedziałek byłam na egzaminach na uczelni (170km w jedna stronę) to było ostatni raz bo sie już nawet mąż boji sie ze mną tyle jeździć ( zostało 3 tygodnie wiec trochę jak tykająca bomba, nie wiadomo kiedy sie poród zacznie.

A przez ta pogodę tak mi nogi spuchły ze chodzić prawie nie mogłam w poniedziałek, a wczoraj cały dzień w domu przez ta pogodę przesiedziałem, 30 stopni przez cały dzień to przesada jak dla mnie.
 
Cymera gratulacje :) Zadroszczę :)

Oj ja też się pocę , a mało tego sapię jak koń. Bez auta się nigdzie nie ruszam.
Wczoraj pościskało mnie kilka razy, ale tak solidnie. Ja już mam schizy normalnie, jak mnie skurcz łapie to pierwsze co to patrzę na zegar ,która godzina.Też tak macie?
 
to byla chyba najgorsza noc w moim życiu, spalam moze z 1,5godziny..najpierw mały tak szalał ze brzuch az falował a mnie wszystko od środka bolalo,potem gdy polozylam się spac to przewracqlam się z boku na bok ,co jaakieś 15 min chodzilam do łazienki ,zeby zrobić tyle siku co kot naplakal,wszystko mnie bolało,kłuło ,a od drugiej mialam skurcze takie mocne ale w pewnym momencie się uspokoily,jednak itak nie dalam rady zasnąć.Godzina zero juz chyba coraz blizej:(
ckaidqk3b3f86lfe.png
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry