reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Pojechałam z mężem do ikei, żeby kupić ciotce kuchnie, bo juz zaprojektowana i liczę na to, ze jeszcze w tym tygodniu ją zamontują. Po badaniu jednak siku mi się zachciało. Wiec przeć kupnem podskoczyłam do łazienki. Po wyjściu z łazienki podchodzi do mnie kobieta, ze albo mam brudną spódnicę, albo mi wody odeszły. Patrzę na tył a tam mokra plama wielkości 20 cm. Adrenalina skoczyła natychmiast, mąż pobladł , a ja na spokojnie: "idźmy sprawdźmy fotel w samochodzie, bo moze sie tylko obsikałam". Fotel suchy. Majty nie bardziej mokre niż zwykle czyli jednak siki [emoji38][emoji38][emoji38][emoji38]
Wróciliśmy i skończyliśmy kompletowanie i zakup, ale obsłużyli nas po vipowsku i nawet gotowi byli przyjmować poród na dziale w sypialni z podkładami [emoji106][emoji106][emoji106][emoji106][emoji23][emoji23][emoji23]Brawo Ikea.
 
reklama
Zając, chyba Rozalka klockiem nie będzie[emoji6] bo miałam wizytę w 37t4d i moja 3300[emoji1]

uwo943r8bpxeguj2.png

ibm2qtkfl70pgtqd.png
No przystopowala na szczescie :) ale co mi stracha napedzila to moje ;)

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
My do Białegostoku mamy jakieś 25 min i kolejne 20 min żeby dojechać do szpitala ,a w godz szczytu to przebić się tam to nim 45 min ,wiec i ja mam nadzieje ze zacznie się wieczorem ,w nocy ew,nad ranem :) ja teraz mam wizyty co dwa tyg :)
Mój Łukasz bardzo chciałby byc ze mną na porodówce ale jak to wyjdzie zobaczymy
ckaidqk3b3f86lfe.png
A gdzie dokładnie mieszkasz ? [emoji16] bo mniej wiecej mam tyle samo do białego [emoji1]
 
To ja 37+3 na plusie 14 kg a Rozala 3100. Szyjka byla 2 do 2.5 cm. Zamknieta.
Coraz bardziej mnie ten brzuch boli u gory tak po calosci. Nawet jak chodze...
Zając a Twój suwaczek pokazuje co innego niż 37+3 to jak to u Ciebie? Mój miał 3kg w 36.1 ;) więc raczej cesarki z powodu hipotrofii nie będziesz mieć ;)
mówiłam,że dzieciaczki różnie mogą utyć,raz więcej a raz mniej. Mojej kuzynce dzidzia utyła w ostatnie 3-4 tygodnie tylko 250 gram
 
Pojechałam z mężem do ikei, żeby kupić ciotce kuchnie, bo juz zaprojektowana i liczę na to, ze jeszcze w tym tygodniu ją zamontują. Po badaniu jednak siku mi się zachciało. Wiec przeć kupnem podskoczyłam do łazienki. Po wyjściu z łazienki podchodzi do mnie kobieta, ze albo mam brudną spódnicę, albo mi wody odeszły. Patrzę na tył a tam mokra plama wielkości 20 cm. Adrenalina skoczyła natychmiast, mąż pobladł , a ja na spokojnie: "idźmy sprawdźmy fotel w samochodzie, bo moze sie tylko obsikałam". Fotel suchy. Majty nie bardziej mokre niż zwykle czyli jednak siki [emoji38][emoji38][emoji38][emoji38]
Wróciliśmy i skończyliśmy kompletowanie i zakup, ale obsłużyli nas po vipowsku i nawet gotowi byli przyjmować poród na dziale w sypialni z podkładami [emoji106][emoji106][emoji106][emoji106][emoji23][emoji23][emoji23]Brawo Ikea.
hahah [emoji23][emoji23] Przypomniało mi się jak ostanim raz robiłam siusiu w lesie.... cała sie obsikałam... nigdy wiecej już się nie odważe [emoji23]
 
Pojechałam z mężem do ikei, żeby kupić ciotce kuchnie, bo juz zaprojektowana i liczę na to, ze jeszcze w tym tygodniu ją zamontują. Po badaniu jednak siku mi się zachciało. Wiec przeć kupnem podskoczyłam do łazienki. Po wyjściu z łazienki podchodzi do mnie kobieta, ze albo mam brudną spódnicę, albo mi wody odeszły. Patrzę na tył a tam mokra plama wielkości 20 cm. Adrenalina skoczyła natychmiast, mąż pobladł , a ja na spokojnie: "idźmy sprawdźmy fotel w samochodzie, bo moze sie tylko obsikałam". Fotel suchy. Majty nie bardziej mokre niż zwykle czyli jednak siki [emoji38][emoji38][emoji38][emoji38]
Wróciliśmy i skończyliśmy kompletowanie i zakup, ale obsłużyli nas po vipowsku i nawet gotowi byli przyjmować poród na dziale w sypialni z podkładami [emoji106][emoji106][emoji106][emoji106][emoji23][emoji23][emoji23]Brawo Ikea.
To sie nazywa fachowa obsluga [emoji23]

f2w3rjjg28c3of9g.png
 
reklama
Do góry