reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

W 36t0 335cm
Pierwszy syn 35cm i mnie nacieli
Emkamat U ciebie też było 35, nacinali?


m3sxyx8dzur8ghzn.png
 
reklama
a mnie dziś diabeł podkusił i wypróbowałam laktator .Tak sobie pomyślałam za 4 dni mam karmić dziecko a u mnie susza w piersiach .Co ja się umordowałam żeby chociaż złożyć to ustrojstwo , po 5 min pracy urządzenia dalej susza , potrzymałam jeszcze chwilkę i pojawiła się kropelka kleistej wody .Nic więcej ze mnie nie poleciało , mam nadzieje ze moja pierś będzie jednak spełniała swoja funkcje a nie posłuży tylko w roli cumelka .:(
 
a mnie dziś diabeł podkusił i wypróbowałam laktator .Tak sobie pomyślałam za 4 dni mam karmić dziecko a u mnie susza w piersiach .Co ja się umordowałam żeby chociaż złożyć to ustrojstwo , po 5 min pracy urządzenia dalej susza , potrzymałam jeszcze chwilkę i pojawiła się kropelka kleistej wody .Nic więcej ze mnie nie poleciało , mam nadzieje ze moja pierś będzie jednak spełniała swoja funkcje a nie posłuży tylko w roli cumelka .:(
Spokojnie rozkreci się po porodzie , ale w takiej sytuacji laktator może się przydać do rozkrecania laktacji.

3jgxskjox8hy3b2y.png
 
Zobacz załącznik 808063 [emoji23] [emoji23] tak marzę o tym! Jak chyba kazda z nas [emoji35]
Z naciskiem na każda [emoji16]Cała noc miałam skurcze, a rano co? Ustały! Z jednej strony byłam obkichana, że się rozkręci, a z drugiej taka myśl "jak urodzisz w weekend, to po wyjdziesz i spędzisz dzień dziecka w niesamowitym gronie" :D I co? I dupa...
Później może z pare skurczy się pojawiło, jedyne co mnie dziwi, że jednak one gdzieś tam ciagle są... myślałam, że przepowiadające trwają z godzinkę lub dwie i koniec. Jak to jest z tym u Was?

Dzieciaczki tyją po owocach bo w owocach dużo witamin :) ogólnie tyją po zdrowym jedzeniu dlatego zwykle tęższe kobiety,które zwykle jedzą śmieci rodzą malutkie dzieci a szczupłe kobietki rodzą w miarę duże dzieciaczki.Statystycznie biorąc.
A do tego jeszcze jeśli przyjmuje się witaminy to już w ogóle klocuszki mogą wyjść :)
Moja mama wcinała mandarynki na kilo z moim bratem i urodził się 4.5 kg chłopa,z nami nie jadła i rodzilismy się po 3.200 , 3.400. Ja też wsuwałam mandarynki i pomarańcze i też w miarę duży chłop :)

Zając może zrób sobie badanie krwi na potas ,bo inaczej bezsensu się ochodzisz po lekarzach a tak to będziesz wiedziała na czym stoisz a lekarz i tak ci pewnie badania zleci ;)
Ale nie ma żadnego medycznego potwierdzenia o tych witaminach.
Ja widzę prostsze uzasadnienie - w owocach jest cukier i tyle :p



p19uyx8dakwwcbe2.png

l22ndf9hmlnkjp5l.png
 
U mnie 36t4d glowka miala obwod 310mm. A waga 2800 g byla i powiedzial ze jego zdaniem do porodu przybierze kolo 600g, wiec byloby idealnie :) ani klocus ani jakas malutka ;)



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja od wczoraj ledwie sie ruszam;/ po tych skurczach przedwczoraj wieczorem, cos mi sie w brzuchu zmienilo- nie wiem co, ale mega boli. Brzuch mi twardnieje, ale nie czesto, boli mnie podbrzusze a jak wstaje to sie nie umiem do konca wypristowac bo mnie jakos tak ciagnie:/ nie wiem, moze przez te skurcze Mala zeszla troche nizej i tam sie teraz wszystko rozciaga i dlatego boli...
Jestem mega zla bo chcialabym posprzatac i w ogole ale jak tylko wstaje to boli. W nocy tez przy kazdym przekreceniu sie z boku na bok sie budzilam przez bol. Jak Mala sie rusza to tez mnie boli- do dupy.
Aaaaaa tez juz mam dosc! Chce juz odzyskac moje ruchy!


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Motylek biedna Ty... nie dość,że już ciężko na końcówce to jeszcze ta noga :*

Cymera u mnie też susza. Nic się nie martw jeszcze będziemy miały kraine mlekiem (i może miodem ;))płynącą :D

U mnie po wczorajszym usg(36+6) Mała ma 2600 i przy porodzie będzie prawdopodobnie ok. 3kilosów :) łożysko 2stopnia,wód dużo i na poród się nie zapowiada póki co,więc muszę schody atakować :D
 
reklama
Mnie wczoraj po rowerku bolał brzuch,ale przeszło i dziś znów normalnie jest. Dzidek się chyba nie szykuje jeszcze albo zrobi to szybko i niespodziewanie. No cóż ruch mi nic nie da,bo całą ciążę normalnie śmigam i organizm jednak przyzwyczajony. Ale może trochę dłużej na rowerku popyrać albo dłuugi spacer po polach i lasach i coś się ruszy.

Ale chcę rodzić od przyszłego weekendu. W czwartek jedziemy kupić auto daleko i może jak mnie wytelepie po tych polskich dołkach to urodzę :D
 
Do góry