reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
Ale Wam współczuję dziewczyny tych dolegliwości. I rozumiem jak mało kto. W pierwszej ciąży od 30tx modliłam sie,żeby zabrali że mnie to dziecko bo umre. Bolało wszystko, nogi jak arbuz, maaasakra! Cały czas rozmiar 34 a potem nagle 46 i płakałam w przymierzalni. Chyba organizmy nie są gotowe na taki szok i dlatego bolą stawy itd. Mnie zaraz po porodzie w gips wsadzili, Tak nadgarstki bolały.
A terax... mam 39 tc i wrażenie, że mogę jeszcze z miesiąc lekko pochodzić. 12Kg na plusie zamiast 30, organizm chyba przywykł do takich zmian bo nie boli mnie nic. Czasem skurcze i trochę nadgarstki ale jest ok. Śpię całe noce, aż nie wierzę! 2 lata temu siedziałam w nocy na łóżku i plakalam. Mogłabym jeszcze tydzień pochodzić bo w następny piątek mój Tata przyjedzie to będziemy w komplecie na powitanie Klaruni:)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja ja skręciłam noge w kostce [emoji22][emoji22][emoji36][emoji24] źle stanelam i noga mi poleciala [emoji36] odrazu mi strasznie spuchal. Sama w domu jak zawsze :/ co prawda nie boli bo.i autem wrocilam do domu ,ale niewiem jak bedzie jak mi.nerwy puszcza [emoji24] ktomi dziecko odbierze z przedszkola......[emoji24][emoji36]

5djylbetecfse5n6.png

Kochana rozpuść szybko dużo mydła i do w wodzie i nuzie do wody. Najlepszy sposób. Jako dziecko miałam tysiące razy skręcenia i złamania w okolicach kostki. Woda z mydlinami najlepsza.
 
No to szykuje Ci się klocuszek :) duża już waga,ale wiesz zawsze może być błąd USG ,może być długa lub będzie chciała wyjść wcześniej :)


Dzieci właśnie tyją po owockach :)

Zając jeślli magnez Ci nie pomaga to aplikuj potas. Może masz niedobór potasu a nie magnezu bo chociaż czułabyś ulgę po nim.

Mój bobas robi mi na złość. Mam przyzwolenie rodzić a on sobie poszedł do góry czaicie. Całą ciążę siedział mi nisko a teraz sobie poszedł wyżej,no nie moge normalnie.
A wczoraj tatuś Błażejka przekonał się jakiego agenta mam w brzuchu. Zaczajcie,że już chyba ze 100 razy próbowałam nagrać jak mały szaleje w brzuchu.Wystarczy,że włączyłam nagrywanie i zero ruchów,nic.Odłożyłam telefon i dalej szaleństwo,telefon w górę i cisza. Raz próbowałam go przechytrzyć laptopem i co? i kapnął się i cisza. No co to za dziecko będzie? Wczoraj właśnie mąż próbował Go nagrać i nie udało Mu się :D a dziwił się czemu nie nagrałam Go przez całą ciążę :D


Dobra tam! Tak wiem że mają fruktoze. Ale to miało być pocieszenie :p:p
 
Drukarka mi wysiadła i nie mogłam wydrukować wyników, ale w końcu się udało. Miałam 5minut do autobusu. Myślę zdąże. Następny za godzinę a muszę być do 11.30 żeby ktg jeszcze zrobić. Dochodzę na przystanek i macham a autobus odjeżdża . Przecież mnie widział.. Nagle zatrzymuje się i kierowca na cały autobus, że on się zatrzymał , bo jestem w ciąży a gdybym nie była do bym go mogła w d..pe pocałować.. ***** kultura kobiet w ciąży !!!!

3jgxskjox8hy3b2y.png
 
reklama
Do góry