reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Sasanka ja też bym chciała takiego tłuścioszka,ale nie dałabym rady go urodzić albo by mnie porozrywało a cesarki nie chcę. Jestem niska,drobna i nawet te 3.5 kg na mnie to szał. Według lekarza lepiej jakbym już teraz rodziła.
 
reklama
Sasanka ja też bym chciała takiego tłuścioszka,ale nie dałabym rady go urodzić albo by mnie porozrywało a cesarki nie chcę. Jestem niska,drobna i nawet te 3.5 kg na mnie to szał. Według lekarza lepiej jakbym już teraz rodziła.
Hehe no tak najlepiej teraz [emoji23] [emoji23] a wez i wez teraz urodz [emoji23] moj tez mowi zeby juz rodzic ale robie wszystko zeby to sie stalo i co? I NIC! juz ledwo laze bo sprzatam w domu a to dopiero polowa i jak nic sie nie dzialo tak jest dalej ://
 
Jestem mega zla. Zla, sfrustrowana, wkurw#$%a nie wiem co jeszcze. Zasypiam bez problemu. Budze sie kolo 1:30, 2 i nie spie do 5. Przekrecam sie z boku na bok. Budzi mnie bol rąk. I mrowienie. Wiec zmieniam z wielkim trudem pozycje. Jak sie przekrecam boli mnie spojenie. 20 minut lub mniej poleze, znow musze zmieniac bo mi nie wygodnie albo bola mnie rece. Jak juz sie uloze, wstaje na siku. Mam dosc. Serio mam dosc. Na 9 jade na usg to ostatnie, na 13 mam wizyte. Mam nadzieje uslyszec same dobre wiesci i to, ze urodze szybciej bo wykoncze sie. Mam serdecznie dosyc. Juz wole wstawac do dziecka niz nie spac bo wszystko mnie boli. Jestem zla. Zaraz sie poplacze tylko co to zmieni. Nic...

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png

Zając przybijam piątkę - u mnie nocki podobne :/ mnie napierdala brzuch - inaczej nie da się tego określić :/ każdy, ale to na serio każdy moj ruch (czy dziecka!) mnie boli :/ i to tak, że budzę się z krzykiem niemal
Jestesmy niemal w tym samym dniu ciąży, ciekawa jestem co ci lekarz powie, ja wizytuję o 15:30




74703e3kkwoaumma.png
 
Kurde tak mi smutno....rano jako tako się czułam, zawiozlam małą do przedszkola.... Teraz ruszyć się nie mogę. Leżę, siedzę jest ok ale zaczynam chodzić to każdy krok to ból, niby brzuch niby spojenie....siedzę i rycze bo obiecałam córci że będę w przedszkolu na przedstawieniu z okazji dnia mamy, a nie dam rady bo nie wysiedze tam. Mąż sam pojechał.....buuuu

7v8rikgno1ck7egs.png
 
Sasanka ja też bym chciała takiego tłuścioszka,ale nie dałabym rady go urodzić albo by mnie porozrywało a cesarki nie chcę. Jestem niska,drobna i nawet te 3.5 kg na mnie to szał. Według lekarza lepiej jakbym już teraz rodziła.
Czekam na wizyte ale opoznienie 40 minut... eh to moja pewnie dobije do tych 3800- 4000g. A miednice cyrkluja dopiero w szpitalu czy mozna wczesniej na cos takiego isc ?

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
Kurde tak mi smutno....rano jako tako się czułam, zawiozlam małą do przedszkola.... Teraz ruszyć się nie mogę. Leżę, siedzę jest ok ale zaczynam chodzić to każdy krok to ból, niby brzuch niby spojenie....siedzę i rycze bo obiecałam córci że będę w przedszkolu na przedstawieniu z okazji dnia mamy, a nie dam rady bo nie wysiedze tam. Mąż sam pojechał.....buuuu

7v8rikgno1ck7egs.png

Kurcze:( moge sobie tylko wyobrazic jak Ci przykro :( ale nic sie nie martw, bo to nie Twoja wina, nic nie mozesz na to poradzic! Poswietujecie razem w domku jak wroca :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A ja nawet nie wiem czy u mnie w ogóle cyrklują,no ale jakoś chyba muszą określić. Kurcze mogłam popytać mojego gina a oczywiście zapomniałam :D no cóż może nie zapomnę zapytać jak pójdę na ktg
 
Do góry