reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Ja czytalam, ze Rozalie sa uparte i zlosliwe ale zeby az tak ;) ? Jesli taka bedzie to beda wojny w domu bo ja tez uparciuch ;)
Dzis przetestuje usztywnienie nadgarstka i owiniecie bandazem zobaczymy. Moze chociaz noc przespie.

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
Alez ona jest bardzo troskliwa i chce Cie przygotować na to, co bedzie [emoji6] . U mnie w ciagu ostatnich dwoch lat tylko jedna nocka przespana. I tak pewnie jeszcze przez kolejnych piec [emoji39]
Arya88 super, ze synek taki dzielny!

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
No ostatnimi czasy sam bal sie tykac wiec... albo na wlasna reke albo celibat
emoji23.png
emoji23.png
emoji23.png
a z iloscia pozniej... a co mnie to interesuje ;) niech ,,cierpi" ;)
z moim podobnie , jeśli "cierpią " to z własnej woli , bo mnie (głowa nie boli ;)) ba ja nawet bardzo chętna jestem :) , ale rozumiem go strach przed tym ze zrobi mi krzywdę albo dziecku odbiera mu radość i chęć do igraszek .Mi samej obecnie większa radość sprawia masaż stop albo pleców:D ale bara bara tez bym nie pogardziła8-)
 
U mnie pessar i nie da rady i "Stary" już biedny zielenieje :D a jak jeszcze koledzy się pochwala jakimiś podbojami to mało co uszami z rozpaczy się nie nakrywa. Ja mam tak samo trudno ściągniemy krążek nadrobimy żeby sprawnie poszło później a teraz niech głodnieje to lepiej zasmakuje wyczekane :D ja jeszcze go nie uświadomiłam że jeszcze połóg jest nie wiem jak to wytrzyma ale świadomości raczej nie ma tego :D
 
Dziewczyny czuje sie jak sloń :( chodze jak kaczka :(

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png

Witaj kaczuszko w klubie [emoji6]A jak przychodzi do wybierania czegoś z szafy to czuję się jak wieloryb...

Objawy zbliżającego się porodu według mojej aplikacji:
1494865849-aaaaaa.png

Ja tak mam już ze dwa tygodnie... co jest ze mną nie tak?

w57vyx8dubspq12k.png
Ja od wczoraj zaczęłam się strasznie dziwnie czuć :/ Pisałam, że lekko brzuch mi opadł, ale dziś już stwierdziłam, że opadł bez dwóch zdań i teraz to kompletnie zaczęłam wariować.
Głównie przez to, że z 1. porodem miałam problem z rozwarciem... naczytałam się, że dobrze na 2-3 tygodnie przed planowanym terminie porodu, pić napar z liści malin. Jakieś doświadczenia w temacie?
Jutro lecę kupić i zaczynam pić [emoji16]

Do tego mdli mnie i ból jak na okres pojawia się coraz częściej, ale ciagle (na szczęście) na krótko. Może to tylko stres? A myślałam, że jestem opanowana [emoji6]


Jakaś cisza ostatniona forum. Połowa Maja mija i żadna nie rodzi.

3jgxskjox8hy3b2y.png

To chyba dobrze? [emoji16]

p19uyx8dakwwcbe2.png

l22ndf9hmlnkjp5l.png
 
reklama
Hej i ja byłam dzis na wizycie, rozwarcie sie powieksza jest juz luźny palec ale jeszcze nie dwa, Julcio juz niziutko czeka na wyjście, ale Pani doktor mowi ze juz na spokojnie mogę rodzic;) "maleństwo" ma juz 3,5 kg wiec oczywiście zaczął mnie ogarniać strach i panika przed porodem jak on jeszcze urośnie... Corka miala 3,2 kg wiec wrodziła sie chyba w moja stronę a synek chyba w meza bo u niego takie giganty....
 
Do góry