reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

W łódzkim też ślicznie :)

w57vyx8dubspq12k.png
 
reklama
Tzn ja nie narzekam! By nie bylo[emoji6] nie pada, nie sypie ale slonko wychodzi na sekunde bo warstwa chmur jednak jeszcze z nami zostala..

Zaraz jedziemy na kramy bo mamy dzis odpust [emoji6] nakupic zelkow hihi i malinek

 
Dzien dobry. W Krakowie slonce, ale duzo chmur na niebie i chlodny wiatr. Ale ciesze sie tym, bo i tak cudnie w porownaniu do ostatnich tygodni. Zaczelam prac i suszyc na sloncu. W koncu:) poza tym chyba leniwa niedziela sie zapowiada;) no na ile mozliwa z 4 letnia energiczna dziewczynka;)
 
U mnie 22 stopnie pokazuje więc zaraz idę na dwór na leżak.
Waga od dwóch tyg stoi, pewnie to przeziębienie mnie wymeczylo. Niby czuję że już lepiej bo i katar dużo mniejszy i kaszle rzadziej, ale powiem wam że już po tygodniu takich atrakcji jestem cała obolala. Bolą chyba wszystkie mięśnie klatki, pleców i góry brzucha.
A i zaobserwowalam ze zgaga zniknęła :o wczoraj się położyłam na prawym boku i nic. Czytałam że to może być objaw obniżenia się brzucha, ale nie widzę za specjalnie roznicy, muszę zrobić zdjęcie i porównać.

m3sxyx8dzur8ghzn.png
 
U mnie 22 stopnie pokazuje więc zaraz idę na dwór na leżak.
Waga od dwóch tyg stoi, pewnie to przeziębienie mnie wymeczylo. Niby czuję że już lepiej bo i katar dużo mniejszy i kaszle rzadziej, ale powiem wam że już po tygodniu takich atrakcji jestem cała obolala. Bolą chyba wszystkie mięśnie klatki, pleców i góry brzucha.
A i zaobserwowalam ze zgaga zniknęła :o wczoraj się położyłam na prawym boku i nic. Czytałam że to może być objaw obniżenia się brzucha, ale nie widzę za specjalnie roznicy, muszę zrobić zdjęcie i porównać.

m3sxyx8dzur8ghzn.png
Ja podobno juz idę w dol pomalu ;) tak mowia :) i dobrze :)
Nic mi sie nie chce :p

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
U mnie też w końcu pogoda ja odpukać czuję się dobrze i przesypiam całą noc [emoji16] młody bryka w brzuchu lenimy się
 
Mój brzuch wizualnie nie opadł, ale Helenka jest niżej. Nie wciska się już pupą w żebra, nóżki też w połowie brzucha, zgaga przeszła i lżej oddycham. Jest dobrze :)

0d1yhqvkorvfo1vd.png
 
Dzien dobry;)

Ja odreagowuje wczorajszy dzien! Najpierw 150km drogi, potem sesja brzuszkowa (meeeega sie stresowalam, nie wiem czy cos z tego wyszlo haha ), potem urodziny chrzesnicy meza, co sie rowna z kilkoma godzinami siedzenia przy stole, powrot do domu 150km o polnocy. Ehhh niby nic takiego, jeszcze miesiac temu bym prawie nie odczula. A wczoraj jak sie w koncu polozylam do lozka to bolalo mnie chyba wszystko ^^ i dzisiaj ciagnie mnie brzuch i w ogole czuje sie zmeczona. I zla jestem bo w koncu sie pogoda zrobila, fajnie byloby gdzies wyjsc... a checi brak. Chyba staje sie na koncowce ciazy nudna, marudzaca baba ktora by tylko w domu siedziala :((( okropne uczucie :( ale jakos sily nie mam. No nic, postaram sie zmusic do jakiejs aktywnosci dzisiaj zeby nie lezec na kanapie caly dzien.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
To mi się brzuch podnosi mam wrażenie [emoji12]
Zrobił się większy i ledwo siedzę, zgaga od paru dni zaczęła dokuczać, wczesniej tego nie było




74703e3kkwoaumma.png
 
Do góry