reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
CC przesunęło się na 19.30 a chwilę po 8 polskiego czasu na świecie pojawił się Tymek ma się dobrze wszystko jest w porządku dostał 9/10 ma 1950g i 48cm

f2w3qqmz0qjoloi2.png
Kochana gratulacje !!!

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
Jak przyjdzie nam koncowym czerecowkom rodzic to juz tu nikogo nie bedzie [emoji6]
A ja sie chwalilam ze tak mi soe dobrze spi i co ? Pol nocy mnie takie skurcze za reke lapaly i takie ,,mrowki" chodzily, ze myslalam, ze wyjde z siebie...

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
Gratulacje Cicho :)

Mnie najbardziej kroczę doskwiera, boli,ciągnie ale to tak jakby na zewnątrz bolało takie uczucie,Wczoraj kilka razy tak jakby jajniki zakuły, ja już schizy mam. Kostki puchną coraz bardziej,wogóle ta ciąża zupełna od poprzednich.A wizyta dopiero 26.

Zając no co ty, dziewczyny nie zostawią nas- będą z nami do końca czerwca - ja Ci to powiadam.No ktoś musi trzymać jeszcze trzymać kciuki za dwupaki ;)
 
Ciacho dziękuję że napisałaś bo pół nocy myślałam co u ciebie [emoji4] super już masz za sobą

Napisane na Lenovo A6020a46 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Gratulacje Cicho :)

Mnie najbardziej kroczę doskwiera, boli,ciągnie ale to tak jakby na zewnątrz bolało takie uczucie,Wczoraj kilka razy tak jakby jajniki zakuły, ja już schizy mam. Kostki puchną coraz bardziej,wogóle ta ciąża zupełna od poprzednich.A wizyta dopiero 26.

Zając no co ty, dziewczyny nie zostawią nas- będą z nami do końca czerwca - ja Ci to powiadam.No ktoś musi trzymać jeszcze trzymać kciuki za dwupaki ;)
Nie moga zostawic ;)
Mnie wczoraj bolalo moze ze dwa razy jak na okres moze to przepowiadajace ... ?
Tez wizutuje 26ego zaraz po usg :)

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
Ciacho gratulacje:) Tymek szybciutko nadrobi i pójdzie do domku ;) Powiedz jak to wygląda u ciebie, możesz z nim zostać czy ty wyjdziesz i będziesz do niego przyjeżdżać?


Rany w nocy myślałam że to ten dzień [emoji23] Budzę się. Brzuch spięty, boli jak cholera na dole mnie rwie. Budze M. i mówie że mnie bardzo boli ale nwm czy to już. Przytulił się zaczął masować brzusio i minęło . W sumie to szkoda [emoji23] Teraz wstawał do pracy ( był 2.5 dnia i teraz przyjedzie znów na 2-3 mniej więcej za tydzień) i mówi do syna " Synciu jak przyjadę to będziesz jeszcze w brzuszku czy już wyjdziesz? Jakby tatuś nie zdążył dojechać to masz się urodzić szybko i bez komplikacji, dużym silnym chłopcem. A jak jesteś jeszcze za malutki to siedz w brzuszku i daj trochę odpocząć mamusi bo już jest bardzo zmęczona" -to tak apropo gadania do brzucha[emoji23] On nadrabia xD

w57vyx8dubspq12k.png
Tymek jest na wczesniakach ale pielęgniarki są bardzo z niego zadowolone mam nadzieję że posiedzę tu do niedzieli a potem będę dojeżdżać w zależności ile go przytrzymaja

f2w3qqmz0qjoloi2.png
 
reklama
Ogólnie czuję się dobrze opiekę miałam pierwsza klasa jak weszłam na salę byłam przerażona potem znieczulenie w kręgosłup i w międzyczasie jak się rozkleiłam puściły mi nerwy młodego wyciągnęli na śpiocha więc chwilę potrwało zanim dał o sobie znać ale kurczaczek z niego malusieńki podstawily mi go na chwilę a B zaprosiły do stolika gdzie ubierały Tymka jedna z położnych wzięła od B telefon i cykała Tymkowi zdjęcia jak tylko Go wyciągnęli ale śmieszne uczucie od razu taka pustkę poczułam w brzuchu ale jest dobrze

ex2b3e5efllsxoqe.png
 
Ostatnia edycja:
Do góry