reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Jak na moje oko wygląda chyba ok. I jaka masz ładną hemoglobine.. Daj troche[emoji23]

nzjdskjoiienufcs.png


km5scwa1f5jn9xfj.png
Odkad biore mama dha premium 2 tabl dziennie mam piekne wyniki i maly rosnie lepiej

 
reklama
my też postanowiliśmy że w dzień w którym skończę 36t i jeszcze sie nie rozpakuje to wreszcie spróbujemy. Z was wszystkich to ja jestem najbardziej wyposzczona bo w ciąży udało nam się tylko raz w 13tc, a później już był zakaz... I jak sobie jeszcze pomyślę o okresie połogu to chce mi się plakać.

w57vyx8dubspq12k.png
Ja niby taka ochotna ale jak sobie pomyśle, że w trakcie Maluch zacznie szalec w brzuchu [emoji33] Jakoś tak dziwnie... To tak jakby uprawiać seks przy dziecku[emoji3][emoji23]

nzjdskjoiienufcs.png


km5scwa1f5jn9xfj.png
 
Dziewczyny możecie polecic jaką apke do mierzenia skurczy? Najlepiej darmową i po polsku?

Niedawno chwyciły mnie bóle, normalnie jakby okres miała zaraz dostać. Martwi mnie to, bo dosyć bolesne to :/




74703e3kkwoaumma.png
 
reklama
Do góry