reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

A ja sie zwazylam... zdecydowalam, ze odstawiam wszelkie slodycze i jem mniej a czesciej... i lepiej... bo zostane z pierdyliardami kg na plusie po ciazy i coraz bardziej sie przejmuje ze 5 z przodu dlugo nie zobacze...

p19u9jcg81ehxczt.png
E tam... Ja juz mam 7 z przodu [emoji55]
Czuje sie jak Słonica... Słonica z kaczym chodem[emoji46][emoji23]

nzjdskjoiienufcs.png


km5scwa1f5jn9xfj.png
 
reklama
Wczoraj z moimi dziewczynami obejrzałyśmy Inicjację Kossakowskiego z Odcinkiem jak się podpina pod aparaturę imitującą skurcze porodowe. Pierwsze zaskoczenie - eksperyment przeprowadził w sali, w której ja rodziłam synka, drugie nawet patrząc na męskie męki można bać się porodu. Ale najlepsze było pózniej. Gdzieś koło "4cm" Kossakowski z bólem na twarzy po skurczu mówi, że "wielu facetów mówi, że rodziło , że swoimi kobietami - to nie prawda, Wy wcale nie rodziliście". Na to moja średnia córa "No właśnie, a tata ciągle przez telefon gada, że niedługo rodzi".


****
Kurtyna
[emoji23][emoji23][emoji23]
 
Hej,Bellax bidulko myslalam,ze i tobie przyjdzie .Jak sie dzis czujesz? Mi wystarczylo pare dni polezec i juz lepiej.Nie spie od 5 mloda pokazuje kto tam w brzuszku rzadzi[emoji28].Suelen trzymam kciuki za was [emoji8][emoji8].A z waga to chyba tylko ja sie ciesze,ze idzie do gory ,dla mnie to znak ze dzidzia rosnie [emoji2]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
Dzień dobry w ten okropnie brzydki dzien.. Spać nie mogę pomimo że położyłam się ok 2 w nocy później będę chodziła jak cień.. Ale jak przechodziłam etap spania cały dzień tak teraz nadszedł etap bezsenności.
Co ja za sen miałam.. Śniło mi sie że zabrali mnie do szpitala tam mi zrobili cesarke bez znieczulenia na korytarzu i moje dziecko było tak duże i ciężkie że nie miałam siły go podnieść :D spał ze mną w łóżku bo nigdzie indziej się nie mieścił a ja przez sen się cieszyłam że dobrze ze 2 miesiące przed terminem mi go wyciągnęli bo później to w ogóle bym pękala. To chyba jakaś sugestia żeby skończyć swietowanie nie dogadać sobie kulinarnie:D
Dzis chyba już zostane w domu bo coraz bardziej czuje ze jakies przeziębienie się na mnie czai.. A przy okazji nie będę "próbowała" wszystkiego. Wczoraj już tyle pyszności musiałam próbować że aż pomimo że myślałam że brzuch już większy być nie może to jednak powiększył się :D

Co tam u was? Brzuszki spokojne?
Bellax jak sytuacja u Ciebie?
Milego dnia Mamuśki !
 
reklama
Hejka u nas drugi poranek że śniegiem. Dzieci wodą się nie poleżą [emoji17]
A tak u nas super też ambitnie dążę do 7 z przodu. 27.04 mam wizytę i chyba pierwszy raz usłyszę że trochę za dużo przytyłam [emoji9] co zrobię jak mam taki apetyt i tyle jedzenia do okoła [emoji23]

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry