reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Witam...ja zostałam obudzona przez sikawke mojej córki [emoji12] nie lubię smigusa dyngusa heh.

Mała w brzuchu też się już obudziła i jakoś dziwnie na boki się rozpycha. Byle do czwartku, wtedy wizyta to czegoś się dowiem dobrego, mam nadzieję [emoji4]

Miłego dnia Kochane

thgfikgneziy9g6d.png
 
reklama
Stwietdzilam, ze w srode na wizycie zapytam pani doktor czy nie ma przeciwwskazan do cwiczen ;) znalazlam pare w necie- rozciagające miednice ale tez i troche ujedrniajace to i ówdzie ;)
My dzis jedzirmy do moich rodzicow 100km ciekawe jak wysiedze
p19u9jcg81ehxczt.png
 
Dzień dobry:)

Wczoraj cały dzień byliśmy u rodziny i szczerze mówiąc w Boże Narodzenie to był cud Orzeszki i miód. A wczoraj.. Ledwo wysiedziałam i już dawnoo chciałam do domu. Plecy , brzuch itd.

Ja też dziś stanę na wagę:D na razie 10kg na plus i waga stała. Zobaczymy jak będzie dalej[emoji6] wczoraj się opchałam i mazurkiem i ciastami. 4 razy jadłam żurek :D kotlety, gołąbki, karkówka, jajka.. Przez tydzień tyle normalnie nie jem[emoji16].

Nie mam ambitnych planów na tą ciążę i chciałabym nie więcej niż 20kg, alee wstyd to jak moja siostra cioteczna waży prawie 100kg przy 160 i nic z tym nie robi oprócz opychania się słodyczami ;)

Miłego drugiego dnia świąt ;) Ja planuje nie być oblana :D

f2w3rjjgwqepia0h.png
 
Dzień dobry:)

Wczoraj cały dzień byliśmy u rodziny i szczerze mówiąc w Boże Narodzenie to był cud Orzeszki i miód. A wczoraj.. Ledwo wysiedziałam i już dawnoo chciałam do domu. Plecy , brzuch itd.

Ja też dziś stanę na wagę:D na razie 10kg na plus i waga stała. Zobaczymy jak będzie dalej[emoji6] wczoraj się opchałam i mazurkiem i ciastami. 4 razy jadłam żurek :D kotlety, gołąbki, karkówka, jajka.. Przez tydzień tyle normalnie nie jem[emoji16].

Nie mam ambitnych planów na tą ciążę i chciałabym nie więcej niż 20kg, alee wstyd to jak moja siostra cioteczna waży prawie 100kg przy 160 i nic z tym nie robi oprócz opychania się słodyczami ;)

Miłego drugiego dnia świąt ;) Ja planuje nie być oblana :D

f2w3rjjgwqepia0h.png
Wczoraj znalazlam artykul ze zdrowa kobieta z normalnym bmi przed ciaza powinna w ciazy przytyc 12-16 kg [emoji87] [emoji85]czuje ze te 12 juz mam, teraz jak sie zamknac do czerwca w tych 4 [emoji23] ?

p19u9jcg81ehxczt.png
 
Jak tam Jagoda noc minęła? Ja powiem wam szczerze ze chyba przez to objadanie się Tak mi ciężko było spać ze szok. Wszystko co zjadłam próbowało się w nocy wydostać z mojego żołądka

 
cześć dziewczyny;) jedzcie ile wlezie po ciąży będziemy się martwić;)
Sprawdziłam sobie dziś co ja tak właściwie tutaj dostaje [emoji23] pompe z tractolice. W dawki sterydów dla małego, nospe i antybiotyk. Ogólnie jest dużo lepiej.w nocy skurcze odpuściły bo były momenty że mi się wyć z bólu chciało. A tak od ok. 23 jest ok. Skurcze coraz słabsze i mniej bolesne. jedynie jak wstaje to znów przybierają na sile :(
Pisałam rano z moją położną która była u mnie wczoraj i mówi że to bardzo dobry znak. Pytałam się jej także czy jeśli wszystko ustanie to mam jakieś szanse na powrót do szkoły ( nie śmiejcie się, ale musze zaliczyć jeszcze kilka przedmiotów) i o dziwo powiedziała że jak najbardziej jest na to szansa jeśli wszystko ustąpi


w57vyx8dubspq12k.png
 
Ja wczoraj to samo . Skurcz za skurczem . Juz myslalam ze tez mnie szpital czeka . Ale jakos sie wyciszło . Mam nadzieje , ze dzisiaj bedzie spokojne . Chodz czuje ze juz dni dziela mnie od szpotala i musze sie polozyc na 3 dni pod kroplowki jak to moj gin radzi . [emoji4] jeszcze te 5 tyg chce wytrzymac do skonczonego 36. Dluzej i tak raczej nie pociagne pewnie . [emoji5]
 
Wczoraj znalazlam artykul ze zdrowa kobieta z normalnym bmi przed ciaza powinna w ciazy przytyc 12-16 kg [emoji87] [emoji85]czuje ze te 12 juz mam, teraz jak sie zamknac do czerwca w tych 4 [emoji23] ?

p19u9jcg81ehxczt.png

Ja sobie daje jeszcze 10[emoji16] I wyszło na to , że nie jestem normalna ;D tego się spodziewałam :D. Moja mama w każdej ciąży tyła po 30-36kg a teraz jest super szczupła laską.

Z wagą w ciąży to wszytsko zależy, jak odstawisz słodycze i będziesz ćwiczyć to może się skończyć na kilku kg. A jeśli woda się będzie zatrzymywała to nawet na głodówce przybierzesz więcej.




f2w3rjjgwqepia0h.png
 
reklama
cześć dziewczyny;) jedzcie ile wlezie po ciąży będziemy się martwić;)
Sprawdziłam sobie dziś co ja tak właściwie tutaj dostaje [emoji23] pompe z tractolice. W dawki sterydów dla małego, nospe i antybiotyk. Ogólnie jest dużo lepiej.w nocy skurcze odpuściły bo były momenty że mi się wyć z bólu chciało. A tak od ok. 23 jest ok. Skurcze coraz słabsze i mniej bolesne. jedynie jak wstaje to znów przybierają na sile :(
Pisałam rano z moją położną która była u mnie wczoraj i mówi że to bardzo dobry znak. Pytałam się jej także czy jeśli wszystko ustanie to mam jakieś szanse na powrót do szkoły ( nie śmiejcie się, ale musze zaliczyć jeszcze kilka przedmiotów) i o dziwo powiedziała że jak najbardziej jest na to szansa jeśli wszystko ustąpi


w57vyx8dubspq12k.png
No to super wiadomosci[emoji4] bardzo się ciesze. I mam nadzieje ze będziesz się oszczędzać do końca ciąży a nie tylko na chwilę jak "od dupki odejdzie" jak to moja mama mowi[emoji16]

 
Do góry