reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Wody nie odeszły, rozwarcie na 1-1,5 palca ( tydzień temu na opuszek palca), szyjka miękka i jak to ordynator nazwał "brzydka". Magez to mi raczej nie pomoże. Dostałam pompe i przenieśli mnie na ginekologie jak skurcze straciły trochę na mocy. "jestem do leżenia plackiem" Tylko nwm ile mam być tym plackiem

w57vyx8dubspq12k.png
Kochana nawet i do czerwca jak musisz byc plackiem to jakos dasz rade :* pisz co u Ciebie do nas, a poki co przespij sie :)

p19u9jcg81ehxczt.png
 
reklama
Zazdroszczę. Mały jest tylko spokojny jak chodzę- ale też mnie potrafi kopnąć aż się skręcam z bólu. Niech już będzie taki aktywny do końca, bo zawału dostnanę jak się nagle uspokoi.

f2w3rjjgwqepia0h.png
Ja od paru dni jak wstaje albo chodze odczuwam ,,urocze" napieranie na pecherz. Ale to takie, ze musze juz tu i teraz wysikac te...3 krople ;)

p19u9jcg81ehxczt.png
 
Może założą Ci pessara żeby dalej się nie rozchodzilo i będziesz mogła w domu być? Jeśli skurcze sie ustabilizuje to powinno być ok hmm. Trzeba myśleć pozytywnie trzymajcie się tam!

Pessar zakłada się maks do 28tc, no i trzeba mieć na co. Jeśli Bellax ma rozwarcie to szyjka juz jest zgładzona i nie ma na co.
 
Ja mam rozwarcie i lekarz mowil, ze jesli skurczy nie bedzie, a wody nie odeszly to moge i 6 tygodni tak pociagnac.




Dokładnie. Już o kilku takich przypadkach słyszałam.
Suelen...Ty jednak nie sprawdzaj, bo ta Twoja szyjka to nadwyrężona juz całkowicie. Twoje córy razem juz ważą tyle co donoszone dziecko. Więc
każdy tydzień i dodatkowe obciążenie to dla niej wyzwanie.
 
reklama
Do góry