reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Nie śpię od 2óch godzin... masakra :/ spałam może ze 4...




74703e3kkwoaumma.png
 
reklama
Bellax trzymam kciuki kochana za was żeby się te skurcze wyciszyly [emoji11]
Co do spania to Jasiek jest nawet wyrozumiały ale od jakiegoś tygodnia zaczynam mieć ucisk na prawą nerke i to już jest nie fajne. Na boku się nie położę tylko na wznak zostaje. Siedzieć nie tylko ewentualnie się ruszać echh

f2w3rjjgvkjhkndh.png
 
Kochane dla Was i Waszych rodzin Wesolych, zdrowych Swiat....


Nie odzywam sie chwilowo bo mam armagedon. Kot nadal chory, dziecko od 4 dni kaszle jak opetane wiec nie spie po nocach....i dzis rano doszly jeszcze wymioty, cos musial zjesc i go czysci.... Padam na ryjek...i jeszcze cala noc bolal mnie brzuch...a nie mialam kiedy odpoczac bo ciagle wstawalam do mlodevo...mam nadzieje ze dzis ciut wypoczne...choc patrzac na mojego chorowitka to malo prawdopodobne....


Smacznego jaja mamuski.....

c55f3e3kq403a9og.png
 
Ostatnia edycja:
Jak mi zakładali pessara to mialam obustronne rozwarcie z jednej strony na opuszek z drugiej na 1,5 cm j byłam w 29 wiec nie wiedziałam że jakiś ogranicznik jest tygodniowy. A z tym rozwarcie to chyba jakby nie mogli to nie zakładali by mi..
 
Jak mi zakładali pessara to mialam obustronne rozwarcie z jednej strony na opuszek z drugiej na 1,5 cm j byłam w 29 wiec nie wiedziałam że jakiś ogranicznik jest tygodniowy. A z tym rozwarcie to chyba jakby nie mogli to nie zakładali by mi..
Nie ma ogranicznika. Bylam w szpitalu sama mam pessar . Dziewczyna zakladali nawet w 32 tyg ciazy . Zadko zakladaja po 32 tyg bo jak szyjki troche jest to zazwyczaj przy lezeniu da sie rade dotrwac .
 
Jak mi zakładali pessara to mialam obustronne rozwarcie z jednej strony na opuszek z drugiej na 1,5 cm j byłam w 29 wiec nie wiedziałam że jakiś ogranicznik jest tygodniowy. A z tym rozwarcie to chyba jakby nie mogli to nie zakładali by mi..
Chyba chodziło o to że w większości przypadków żeby zrobiło się rozwarcie to całkowicie znika szyjka ;)

w57vyx8dubspq12k.png
 
reklama
Do góry