reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Cellulit podjerzejwm zejdzie nam po ciazy. Jestem pelna nadziei ze tak bedzie, bo pamietam jak skonzylam brac tabletki anty i momentalnie pozbylam sie cellulitu :) wiec ta woda chyba zejdzie :)

p19u9jcg81ehxczt.png
powinien zejsc, w poprzedniej pamietam miesiac przed porodem mialam cellulit, po wszystko wrocilo do normy. :)
 
reklama
Kobitki ja np wymiotowałam cały poród [emoji16] więc o jedzeniu mowy nie było. Piłam tylko dużo wody żeby żołądek nie był pusty.

thgfikgneziy9g6d.png
 
Ayra ja jestem takim przykładem, zawierałam się że ja KP nie będę, cóż karmilam prawie rok i gdyby cyca nie odrzucił (jako pierwszy wiedział że jestem w ciąży) karmilabym po dziś dzień. Żal mi było tego ciumkania połączonego z patrzeniem.w oczy i usmiechami..... Ach....

Mlodamama cieszę się że nie mi jednej nie podchodzi.

Czy jest tu jakaś mama co ma też sporo wód plodowych??
 
Ayra ja jestem takim przykładem, zawierałam się że ja KP nie będę, cóż karmilam prawie rok i gdyby cyca nie odrzucił (jako pierwszy wiedział że jestem w ciąży) karmilabym po dziś dzień. Żal mi było tego ciumkania połączonego z patrzeniem.w oczy i usmiechami..... Ach....

Mlodamama cieszę się że nie mi jednej nie podchodzi.

Czy jest tu jakaś mama co ma też sporo wód plodowych??
W tej to nawet nie wiem, bo lekarz w sumie nie mówił o ilości, ale w pierwszej miałam dużo wód.
 
Jeśli uda mi się karmić to chętnie ale tylko 3 miesiące. Rozmawiałam z położną i to jest najbardziej racjonalne wyjście. Wracam do szkoły i nie da rady inaczej. Mieszkamy 25km od mojej szkoły, nikt mi małego nie będzie dowoził 2 razy na karmienie. Z laktatorem po szkole też chodzić nie będę więc od września koniec kp. Szkoda mi bo jeśli tylko dałoby się inaczej to karmiłabym jak najdłużej, o ile oczywiście wgl bd miala pokarm bo u nas w rodzinie to z tym ciężko.

A na celulit ja również polecam masaż bańką chińska ( już po ciąży), ja to robiłam co 2 dni 10min. dużo oliwki i ogień;) efekty super. Do szczotkowania się nie przekonałam nawet sobie szczotke kupiłam "lepszą" ale to nie dla mnie ;)

w57vyx8dubspq12k.png
 
reklama
Do góry