reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Ja mam spadek energii, ale to głownie dlatego, że endo odstawił mi jeden hormon, który był moim motorem napędowym (trudności z dobraniem dawki, wahania w wynikach mocne itd.) :/




74703e3kkwoaumma.png
Uuuuu bidulko no to masz utrudnione zadanie żeby się ogarnąć [emoji6]

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Uuuuu bidulko no to masz utrudnione zadanie żeby się ogarnąć [emoji6]

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom

Noo, dopiero minął tydzień także organizm musi się przestawić - ale pamiętam jak dziś ten piękny dzień jak dostałam novothyral (tzn. najpierw miałam mega jazdę hehe ale jak organizm sie go nauczył to było bosko) - objawy zmiejszyły sie o 3/4, energia wróciła, humor, przemiana materii przyspieszyła - no jakbym odżyła. Teraz zaczynam odczuwać skutki odstawienia także efekt totalnie odwrotny... ciąża sama w sobie nie pomaga, jak i wymagający 3,8 latek [emoji85]matki powinny dostawać jakieś specjalne baterie hehehe




74703e3kkwoaumma.png
 
I pamiętam ,że przy drugim porodzie, mąż mnie zawiózł do szpitala,a że miałam takie bóle powiedzmy delikatne to najpierw poszłam na lody i ciastko francuskie z dżemamerem i dopiero potem do szpitala.Aj,fajnie się wspomina poprzednie porody ;)
 
w szpitalu miałam robione 3 razy usg w 7 , 10 ,13 tyg ciąży .Wczoraj miałam wizytę i byłam przekonana że po prawie 5 miesiącach idę na usg ale się myliłam .Badania prenatalne robiłam prywatnie w 14 i w 22 tygodniu .A ty Ile miałaś wizyt w szpitalu z usg ?
Ja jak na razie miałam 2 planowe USG i jedno nieplanowane załatwione przez lekarza podczas konsultacji a poza tym znamiennie co 2 tygodnie konsultacje w szpitalu tzn. ciśnienie ważenie obmacywanie brzucha i słuchanie serduszka i GP w sumie to samo co na konsultacjach

f2w3qqmz0qjoloi2.png
 
reklama
Mam pytanie jakie snaki bierzecie do szpitala ,orzeszki ,batoniki czy moze w ogole nic? Nie wiem co jest wskazane,przeczytalam tylko gdzies w papierach od poloznej zeby nie pic mleka ,ale tez nie wiem dlaczego ,musze sie podpytac aha i u nas zalecaja jakies energy drink bez kofeiny.Co u was podpowiadaja?


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom

Ale że w sensie po porodzie? :p Nie bawiłam się w jakieś batoniki i różne takie, wzięłam sobie gorzką czekoladę na zaspokojenie potrzeb mojego widzi mi się :p

Podczas porodu podjadałam żelki, pamietam że często miałam sucho w ustach, a to nieco pomagało. Ktoś pisał o landrynkach poleconych od położnej, tez myśle że to dobry pomysł :)


p19uyx8dakwwcbe2.png

l22ndf9hmlnkjp5l.png
 
Do góry