reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

ktoś jakimś cudem zdobył numery do karty mojego męża i sobie wczoraj zaszalał na nasz koszt :wściekła/y: ponad 400 zł z konta poszło :( Kartę zablokowaliśmy wczoraj i czekamy na dochodzenie .Nie mamy pewności że bank nam kasę odda :(
Nie wiedziałam że z samym tylko nr karty można coś zrobic
 
reklama
Cześć dziewczyny, ja dzisiaj zaszalalam i spałam do 8, bo w przedszkolu strajkują ;) Ja już nic nie mówię o wchodzeniu po schodach. Mieszkam na trzecim piętrze bez windy, wozkarni nie ma w piwnicy (stary blok), a wózek muszę wciągać, bo przeszkadza starym jak z boku na klatce stoi.
Jak Ty pospalas tyle z 2 latkiem?:D mój przylazl już o 6:30 do mnie:p
 
Ojoj odpoczywaj :*
A co dokładnie Ci się działo,że się denerwowałaś przed wizytą?
Wiesz o tym jak na szpitalu powiedzieli że mi ta tylna ściana pochwy wypada to bałam się że gin na szpital mnie weźmie a ja ogólnie boję się szpitali jeszcze tęsknota za dziećmi i miałam ciągle wrażenie że brzuch mi ciągnie w dół, ciągle czuję takie dziwne coś w środku, nie boli ale nie fajne uczucie ale grunt że malutka z USG zdrowa teraz czas dla niej i dla mnie-mam wczasy tak sobie tłumaczę w sumie to zasłużyłam sobie [emoji16]

Napisane na Lenovo A6020a46 w aplikacji Forum BabyBoom
 
ktoś jakimś cudem zdobył numery do karty mojego męża i sobie wczoraj zaszalał na nasz koszt :wściekła/y: ponad 400 zł z konta poszło :( Kartę zablokowaliśmy wczoraj i czekamy na dochodzenie .Nie mamy pewności że bank nam kasę odda :(
Współczuję mi w sierpniu tak całą kartę wyczyscili a na kasę czekałam trochę ponad 2 tygodnie powodzenia

34bwqqmzdk6t9kh8.png
 
A ja sie chce pozalic... zamawialam w srode zastrzyk rhophylac z immunoglobuliny... pani w aptece powiedziala ze czas realizacji to 24h... teraz mija 48h i nic. Zadnego info ze moge go odebrac... a dzis najpozniej jutro powinnam go wziac... co bedzie jak nie wezme... bede miala wyrzuty sumienia w razie co :(

p19u9jcg81ehxczt.png
 
Nie wiedziałam że z samym tylko nr karty można coś zrobic
Karta kredytowa , wystarczy podać nr karty i 3 cyfrowy kod który jest z tyłu karty i można robić zakupy online . Mam nadzieję że nam kasę zwrócą i złapią złodzieja , niestety nie spałam pól nocy z nerwów .
 
A ja sie chce pozalic... zamawialam w srode zastrzyk rhophylac z immunoglobuliny... pani w aptece powiedziala ze czas realizacji to 24h... teraz mija 48h i nic. Zadnego info ze moge go odebrac... a dzis najpozniej jutro powinnam go wziac... co bedzie jak nie wezme... bede miala wyrzuty sumienia w razie co :(

p19u9jcg81ehxczt.png
To Twoja pierwsza ciaza? hm.. Mi w pierwszej ciazy nie proponowali takiej szczepionki, dostalam po porodzie odrazu... z tego co kojarze, pierwsze dziecko jest bezpieczne przy konflikcie, zawsze trzeba uwazac przy kolejnych ciazach. Ale moze przedzwon jeszcze jak masz mozliwosc do gin i sie podpytaj..

jest jeszcze taka str www na ktorej mozesz sprawdzic czy gdzies w Twojej okolicy nie ma dostepnej w aptece. lub podzwon po innych aptekach i sie spytaj czy nie maja na stanie.
 
reklama
A ja sie chce pozalic... zamawialam w srode zastrzyk rhophylac z immunoglobuliny... pani w aptece powiedziala ze czas realizacji to 24h... teraz mija 48h i nic. Zadnego info ze moge go odebrac... a dzis najpozniej jutro powinnam go wziac... co bedzie jak nie wezme... bede miala wyrzuty sumienia w razie co :(

p19u9jcg81ehxczt.png
nic się nie stanie. Ja świadomie nie biorę. Robiłam odczyn 3 razy już i nie mam przeciwciał mimo konfliktu z M. wezmę po porodzie. Jakby mi wyszły przeciwciała to bym wzięła. Przy pierwszej ciąży dla mnie to chwyt marketingowy.
Ale jeśli bardzo ci zależy to zadzwoń do apteki i ich porządnie zjeb... zazwyczaj pomaga [emoji23] może w jakiejś innej mają na stanie.

w57vyx8dubspq12k.png
 
Do góry