reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

A byłaś tam osobiście dowiedzieć się co i jak?
Nie. Troche bez sensu skoro dzwonilam i nie ma ... odpowiedz jest jedna..bedzie zastrzyk bedzie sms[emoji35]

p19u9jcg81ehxczt.png
 
reklama
Spokojnie jest dopiero 12.00 może jeszcze dojdzie.
Ja jestem w trzeciej ciąży z niezgodnością i też nie wykupuje szczepionki ale to już kwestia indywidualna. Mój lekarz w ogóle uważa że jak przy pierwszym badaniu przeciwciał nie ma to już nie będzie bo dopiero w trakcie porodu dojdzie do kontaktu a wtedy już się nic nie poradzi tylko podają szczepionkę żeby zatrzymać.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
W trakcie pierwszego porodu tez dojdzie do kontaktu ? I co wtedy z dzidziolem ? Soba sie nie martwie mi moga w razie co zrobic wszystko ale co z mala ?

p19u9jcg81ehxczt.png
 
Rybcia a jeszcze przed szpitalem coś działo się nie tak co Cię zaalarmowało?
Mój ostatnie dni był ułożony posladkowo i miałam wrażenie ,że wystawia mi nogi przez pochwę.Nie wiem czy to normalne ,tak samo czułam czasem kłucie w okolicy łechtaczki tyle,że od środka przy mocnych kopniakach. Dziś się obrócił i kopniaki są wysoko ,ale rwie mnie w pachwinach.
 
W trakcie pierwszego porodu tez dojdzie do kontaktu ? I co wtedy z dzidziolem ? Soba sie nie martwie mi moga w razie co zrobic wszystko ale co z mala ?

p19u9jcg81ehxczt.png
Nic, przez tą chwilę nie zdążą go zaatakować. Mój pierwszy syn ma + i nic mu się nie stało a szczepionkę po porodzie dają też nie po to żeby chronić dziecko tylko na wypadek kolejnej ciąży żeby chronić następne. Ale jak masz możliwość to na wszelki wypadek weź.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Rybcia a jeszcze przed szpitalem coś działo się nie tak co Cię zaalarmowało?
Mój ostatnie dni był ułożony posladkowo i miałam wrażenie ,że wystawia mi nogi przez pochwę.Nie wiem czy to normalne ,tak samo czułam czasem kłucie w okolicy łechtaczki tyle,że od środka przy mocnych kopniakach. Dziś się obrócił i kopniaki są wysoko ,ale rwie mnie w pachwinach.
Wiesz Efta jak to pierwszy poród to się wszystko rozciąga, często boli pamiętam jak bolało. Ja miał dwa porody naturalne pierwszy mega ciężki ale nie będę straszyć, drugi synek był bardzo duży bo 4100 a przeszedł jak z procy ja nie miałam pojęcia że coś nie tak no zdarzało mi się na fitnesie nie trzymanie moczu ale sobie wmawiałam że no takie uroki że po porodzie...A teraz przy zatwardzenie normalnie takie mięso mi wyszło od około 3 mcu miałam wrażenie że mi się wszystko otwiera i myślałam że to normalne...No jednak nie było...[emoji58]to takie przykre bo ogólnie to babom robi się w okresie menopauzy, ale są gorsze rzeczy mam zdrowe kochane dzieci [emoji4]

Napisane na Lenovo A6020a46 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja jakbym planowała więcej dzieci to też pewnie wykupiłabym ta szczepionkę ale poprzednio nie wiedziałam o jej istnieniu a teraz już więcej dzieci nie planuje.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Rybcia dzięki za pocieszenie.Mnie już od dłuugiego czasu boli np spojenie,pachwiny,wiązadła. Ale pod względem fizjologicznym wszystko ok więc też myslę,że to po prostu rozciąganie macicy. Tym bardziej ,że ostatnio mój mały urósł przez 4 tygodnie prawie kilo :O
Brzuch mi urósł w dzień o 2 cm :O
 
Rybcia dzięki za pocieszenie.Mnie już od dłuugiego czasu boli np spojenie,pachwiny,wiązadła. Ale pod względem fizjologicznym wszystko ok więc też myslę,że to po prostu rozciąganie macicy. Tym bardziej ,że ostatnio mój mały urósł przez 4 tygodnie prawie kilo :O
Brzuch mi urósł w dzień o 2 cm :O
Moja też przez 4 tyg urosła 1 kg [emoji4]

Napisane na Lenovo A6020a46 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry