reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Czesc Dziewczyny!:)

Gratuluje wszystkich udanych wizyt! Super ze dzieciaki juz daja o sobie znac kapiac coraz mocniej:)

A ja jeszcze raz dziekuje za Wasze rady, faszerowalam sie dwa dni wszystkim czym sie dalo: czosnek, cebula, imbir, sok z czarnego bzu itd i w miare przeszlo! Jeszcze kolega zapisal mi antybiotyk w razie czego wiec jestem ubezpieczona:)
My juz na wakacjach!!! Podroz troche ciezka bo ponad 5h w samolocie, troche mnie brzuch pobolewal ale polezalam chwile po przyjezdzie i przeszlo;) a teraz czeka nas tydzien odpoczynku i chwil tylko we dwoje (no! W troje[emoji173]️)Jest pieknie [emoji108]
Pozdrawiam i zycze zdrowka!
81526e9434f465091590b5c345075a11.jpg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

//www.suwaczki.com/tickers/w57vskjocj35t3nn.png
Miłego wypoczynku korzystaj póki możesz [emoji3]

oar8qqmzkh4q80mv.png
 
reklama
Dziewczyny jakie polecacie domowe sprawdzone sposoby na biegunkę? Jemy bułki pszenne, na obiad zupa marchewkowa z mocno ugotowanym ryżem, banany dojrzałe, co jeszcze? Popijamy sporo wody mineralnej małymi porcjami i do tego probiotyk enteromax.
 
Dziewczyny jakie polecacie domowe sprawdzone sposoby na biegunkę? Jemy bułki pszenne, na obiad zupa marchewkowa z mocno ugotowanym ryżem, banany dojrzałe, co jeszcze?
Chrupki kukurydziane,biszkopty, sycharki i wafelki. I koniecznie probiotyki.

A tak szczerze to dla mnie najlepszym lekarstwem na dolegliwości żołądkiwe jest zwykła cola.

f2w3rjjgdojcnp4w.png
 
Dziewczyny jakie polecacie domowe sprawdzone sposoby na biegunkę? Jemy bułki pszenne, na obiad zupa marchewkowa z mocno ugotowanym ryżem, banany dojrzałe, co jeszcze? Popijamy sporo wody mineralnej małymi porcjami i do tego probiotyk enteromax.
Z niedomowych kt oboje mozecie to smecta i wegiel

Domowe to u nas biszkopty, sucha bulka i sucharki..do tego gorzka herbatka czarna popijana po lyczku i borowki suszone zaparzone maja stopujaca moc [emoji4] w aptece kupowal maz

 
Dziewczyny jakie polecacie domowe sprawdzone sposoby na biegunkę? Jemy bułki pszenne, na obiad zupa marchewkowa z mocno ugotowanym ryżem, banany dojrzałe, co jeszcze? Popijamy sporo wody mineralnej małymi porcjami i do tego probiotyk enteromax.
Czekoladę. Mi zawsze pomagała.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny pomóżcie rozszyfrować. Do lekarza jutro ale ... odebrałam wyniki toxo. Igg wysokie 99 obecne a igm nieobecne. Co to znaczy:( przed ciąża też miałam wysokie...jest zagrożenie dla maluszka ?
Pewnie zrobi mi awidność...

p19u9jcg81ehxczt.png
 
Dziewczyny jakie polecacie domowe sprawdzone sposoby na biegunkę? Jemy bułki pszenne, na obiad zupa marchewkowa z mocno ugotowanym ryżem, banany dojrzałe, co jeszcze? Popijamy sporo wody mineralnej małymi porcjami i do tego probiotyk enteromax.

Domowe sposoby to te co już dziewczyny pisały ale polecam lek enterosgel - już od 1 r.ż. U nas zawsze sie sprawdzał już po pierwszej dawce


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny jakie polecacie domowe sprawdzone sposoby na biegunkę? Jemy bułki pszenne, na obiad zupa marchewkowa z mocno ugotowanym ryżem, banany dojrzałe, co jeszcze? Popijamy sporo wody mineralnej małymi porcjami i do tego probiotyk enteromax.
Tak jak pisały dziewczyny i polecam jeszcze kisle ,żadnych mlecznych rzeczy ,słodyczy i soków owocowych.(zwiększa sie ilość bakteri). Smecta jest też dla dzieci o lepszym smaku, Tasectan jeszcze lepszy bo malutka ilość i zagęszcza kal, Niforuksazyd, w syropie jest na receptę ale mi babka sprzedała bo do dziecka(na bakteryjne), a na ból brzucha super herbatka z Milupy na brzuszek(Allegro), espumisan jak są wzdęcia dodatkowo oraz np Orsalit nawadniajaco.
Mój ostatnio też mial biegunkę:(
 
Do góry