reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Becia zdrówka dla synka!

Aleinadd też bym rozbierała taką choinkę hehe, ale piękna była!




7u223e3kwboc3bjp.png
 
reklama
Dziewczynki ja po wizycie. Z dzidziusiem wszystko w porządku, pięknie rośnie, wszystkie parametry dobrze, waży 229 g. Co najwazniejsze- maleństwo dało potwierdzić płeć i już na 100% wiadomo, ze będziemy mieć córcię, jeeeej, jeszcze nie mogę uwierzyć ♡♡♡
 
Ostatnia edycja:
Dziewczynki ja po wizycie. Z dzidziusiem wszystko w porządku, pięknie rośnie, wszystkie parametry dobrze, waży 229 g. Co najwazniejsze- maleństwo dało potwierdzić płeć i już na 100% wiadomo, ze będziemy mieć córcię, jeeeej, jeszcze nie mogę uwierzyć ♡♡♡
Córka współpracowała jednym słowem. Super. Gratuluje

 
Anula super wiadomość gratuluje .
Ja dzisiaj mogłabym cały dzień spać , wstałam wstawiłam pranie gotuje zupkę ale myśle tylko o łóżku głowa mnie boli może coś z ciśnieniem się dzieje . Poszłabym ba spacer ale wszyscy dudnią o tym smogu ze lepiej nie wychodzić.



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Anula super wiadomość gratuluje .
Ja dzisiaj mogłabym cały dzień spać , wstałam wstawiłam pranie gotuje zupkę ale myśle tylko o łóżku głowa mnie boli może coś z ciśnieniem się dzieje . Poszłabym ba spacer ale wszyscy dudnią o tym smogu ze lepiej nie wychodzić.



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Nom, lepiej nie wychodź. Ja mieszkam w Warszawie i teraz wychodzę tylko na chwilę, kiedy muszę.
 
reklama
Gemmina trzymam kciuki i czekamy na info o Dzidizusiu :) Faktycznie wszędzie trąbią żeby w kobiety w ciąży i dzieci nie wychodziły z domu z powodu stężenia zanieczyszczeń w powietrzu :/

svchs65gg8talrm7.png
 
Do góry