reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
I ja życzę Wam Spełnienia choć części Marzeń w 2017 roku a przede wszystkim Zdrowych Dzieci i Szybkich Porodów :)

svchs65gg8talrm7.png
 
Witam sie w 2017 roku! :) oby był lepszy od poprzedniego i żebyśmy wszystkie urodziły zdrowe, kochane i piękne dzieciątka!

Byłam z Niko u siostry na imprezce, sami swoi, kilka osób Ale jestem dumna z Nikusi, że dała radę do północy wytrzymać :) na dworzu się bała fajerwerków a w domu od okna nie mogła odejść.. :) Ale już grzecznie śpi w łóżeczku a Kubuś dalej w brzuchu tańcuje :) dwa dni oszczedzał mi kopniakòw i teraz nadrabia :)

Także dziewczynki.. Do siego 2017! :*

 
My wróciliśmy od znajomych. U nas bezalkoholowe.ciężki dzien w pracy i domu, Mąż w piątek na piłce skręcił nogę i i pół soboty spędził w szpitalu .ma na 3 tygodnie gips założony... i teraz wszystko musze ogarniac sama :(

5djylbetecfse5n6.png
 
reklama
Wróciliśmy :) byliśmy sobie na górce patrzeć na fajerwerki ale jeśli chodzi o imprezę... tłum ludzie których nie znam więc swoją grupka siedzieliśmy w innym pokoju i tak było najlepiej ;) towarzystwo się popilo- to obce ;) współczuję kaca- a my się zgarnelismy do domów;) okazało się że nasza koleżanka jest w 8 tyg ciazy- sierpniowe Bobo:) na 29 kwietnia mają zaplanowany slub- fajnie :) A mieszkamy obok siebie więc będę miała z kim na spacery chodzić;)
Następny sylwester robimy bąbel party ;)

p19u9jcg81ehxczt.png
 
Do góry