reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
Czesc kochane :)

Wybaczcie, ze sie nie odzywam, ale jestem u rodzinki w Jeleniej Gorze od pierwszego dnia swiat. Bardzo mi skacze tu cisnienie, az chyba za bardzo :( ale moj synek korzysta, uczy sie jezdzic na nartach wiec jest fajnie.


Chcialam wam zyczyc wszystkiego dobrego w nowym roku, gdyz 2017 to dla kazdej z nas magia cudu :)



 
Ja dzisiaj czuję się chora, teraz starszy syn ma duszności kolejna noc kiepsko spania boli mnie wszystko [emoji58] o matusiu niech już będzie wiosna...

Napisane na Lenovo A6020a46 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dotrzymalam do północy i padlam na twarz. To nie dla mnie takie siedzenie. Gdybym była sama pewnie o 21 juz bym spala

 
Heda ty się tak do domu nie śpiesz ;) Lepiej poleżeć za długo niż zakrótko ;)

w57vyx8dubspq12k.png
 
reklama
Witam w nowym roku dziewczyny!Ojj bedzie sie działo za 5 miesięcy:) Dla mnie to pierwsze dziecko więc totalna zmiana stylu zycia.Ale na kazdego przyjdzie pora;) Mam duze obawy czy sobie poradze i jak to wszystko bedzie.Najwazniejsze aby zdrowie dopisało a reszta mam nadzieje sama sie ulozy.Pieknego dnia
Pewnie że dasz radę! Wszystkie damy! ;) Mam masę obaw jak to będzie z dwójką, ale należę do tych o pozytywnym myśleniu ;)

Witam w Nowym Roku, u mnie zaczął się bardzo miło, bo teraz bez wątpienia mogę napisać, że czuję ruchy Maluszka :) Z utęsknieniem czekałam na ten moment...

A co do przetrwania nocy, to pozwoliłam sobie na małą przerwę, gdy usypiałam Córę przymknęłam oko na godzinę :D Tym magicznym sposobem dałam radę do 1!

p19uyx8dakwwcbe2.png

l22ndf9hmlnkjp5l.png
 
Do góry