reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Suelen u mnie IgG wynosi 280 a w pierwszej ciąży 320 i wszystko jest ok trzeba się martwić jak IgM jest dodatnie, IgG oznacza że chorobę juz przeszłaś

svchs65gg8talrm7.png
Anika lejesz miód na moje serce [emoji7]
IgM jest napisanie niereaktywne.

glupio to zabrzmi, ale ciesze sie, ze nie jestem sama.



 
reklama
A nie macie uczucia zimna? Mi jest wciąż zimno i cały czas chce mi sie spać...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja też tak mam! Bardziej zimno niż zwykle, w nocy też. Mega zmęczona i spać mogę w każdej chwili.
Oddech mam płytki, zwłaszcza wieczorem.
Mam też wyższe tętno, często czuję jak mi wali serce, też tak macie? Mój gin mówi, że to normalne [emoji6]

Bellax gratulacje! [emoji8]

0d1yhqvkorvfo1vd.png
 
A nie macie uczucia zimna? Mi jest wciąż zimno i cały czas chce mi sie spać...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Mi też zimno, jestem ciazowym kokonem non stop z kocem[emoji14]Dziś w ogóle jakaś niemoc wyszłam z łóżka tak na poważnie dopiero koło 2.
Dobrze że synek był dziś grzeczny i jak sobie lezalam to przyniusl swoje zabawki na łóżko i się grzecznie obok bawil.

m3sxyx8dzur8ghzn.png
 
Mi też często jest zimno- najlepiej pod kołderką, wcześniej przez 2 tyg przechodziły mnie ciągle dreszcze .

f2w3skjoapwrgv7j.png
 
W ogóle to jestem teraz w Pradze [emoji2] pierwszy raz w życiu! Mąż jechał na delegację, a skoro już nie muszę być w pracy to pojechałam z nim. Jest cudownie, zimno i słonecznie [emoji4] jutro wracamy.
A w przyszłym tyg przekażę L4 do pracy i będę musiała być w domu, na wypadek kontroli zwolnień. Na szczęście tylko przez tydzień.

0d1yhqvkorvfo1vd.png
 
Dziewczyny potrzebuję ojojania... niedawno wypiłam kompot z jabłek, bo to jedyne po czym mi nie jest niedobrze - wszystko zwróciłam do wc :( wymiotuję jak kot, trzęsę się, słabo mi, a jestem sama z bardzo absorbującym 3latkiem :/ temp. też urosła, mam 37.3 i mam ochotę umrzeć


74703e3ksg0ul1uj.png
 
reklama
Do góry