reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Ja chyba pójdę w sobotę na te badania bo mam też skierowanie na morfologie a strasznie się źle czuje. Nie mogę stać przy garach to i jem byle co zresztą nie dobrze mi to i apetytu brak. To siedzenie w domu mi chyba też nie służy. Chciałam zejść na dół się przewietszyc chociaż ale jestem tak słaba że moje łóżko przyciąga mnie zpowrotem :(
mam identycznie :)
 
reklama
Mi też już troszkę lepiej . Dalej wymioty mnie męczą ale przynajmniej mdlosci trochę ustąpiły... jem raczej z przymusu no i waga dalej niższa jak przed ciążą... pozdrawiam Was gorąco dziewczyny . Jeszcze troszkę i mdlosci Wam mina... później zacznie się problem częstego siusiania haha [emoji23]

ckaiyx8dnvrdhn2p.png
 
Dziewczyny te badania na toksoplazmoze nie są refundowane? Jakie dodatkowe badania jeszcze robicie?
Ja mam wizytę dopiero za 14 listopada i wtedy dostanę skierowanie na badania i pewnie cytologie pobraną. Niestety nie wiem co wchodzi w skład pozostałych badań.

f2w3skjoapwrgv7j.png
 
Mi też już troszkę lepiej . Dalej wymioty mnie męczą ale przynajmniej mdlosci trochę ustąpiły... jem raczej z przymusu no i waga dalej niższa jak przed ciążą... pozdrawiam Was gorąco dziewczyny . Jeszcze troszkę i mdlosci Wam mina... później zacznie się problem częstego siusiania haha [emoji23]

ckaiyx8dnvrdhn2p.png
Zazdroszcze ja mam już prawie 4 na plusie. Jak tak dalej pójdzie to chyba z 40 kg będę miała na plusie na koniec [emoji23]

f2w3skjoapwrgv7j.png
 
Bella, Arla- gratuluję udanych wizyt :)

Ja mam całą listę badań do zrobienia, identycznie jak na początku poprzedniej ciąży, w tym:
Toxo igg igm
Cytomegalia igg igm
WR
HIV
HCV
Odczyn Coombsa
Glukoza na czczo
Poziom Wit D
Morfologia
Badanie ogólne moczu

Te badania zrobię w poniedziałek, bo we wtorek mam wizytę.

Ja przyłączam się do Was Dziewczyny. Dalej się źle czuję, ciągle mi niedobrze.
 
Dziewczyny te badania na toksoplazmoze nie są refundowane? Jakie dodatkowe badania jeszcze robicie?
Ja mam wizytę dopiero za 14 listopada i wtedy dostanę skierowanie na badania i pewnie cytologie pobraną. Niestety nie wiem co wchodzi w skład pozostałych badań.

f2w3skjoapwrgv7j.png
ja robiłam wszystkie prywatnie i zapłaciłam 680 zl - ale mam juz wszystkie zrobione.( wzw a.b.c, toxo, hiv, krew, morfo,moczi masa innych) Także polecam jednak isc do ginekologa na nfz bo wiem ze wszystkie są refundowane .

w57vyx8d0y5gtqc5.png
 
ja robiłam wszystkie prywatnie i zapłaciłam 680 zl - ale mam juz wszystkie zrobione.( wzw a.b.c, toxo, hiv, krew, morfo,moczi masa innych) Także polecam jednak isc do ginekologa na nfz bo wiem ze wszystkie są refundowane .

w57vyx8d0y5gtqc5.png
Kosmiczna kwota. Ja chodzę na NFZ więc tylko dodatkowe sobie zrobię na własny koszt. Nie dostałam skierowania jeszcze wiec nie wiem dokładnie jakie badania są nierefundowane. Na pewno toxo i hiv . Z tym HIV się wacham, 99% że nie jestem zarażona, tym bardziej , że miałam takie badanie w 1szej ciąży.

f2w3skjoapwrgv7j.png
 
reklama
Do góry