reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
Oj ja też czuję się potwornie... non stop mnie mdli, mało piję bo mnie odrzuca od wszystkiego, słaba jestem bo jak nie jem i nie pije to jak inaczej :/ synek nudzi się w domu i potrzebuje atrakcji, a ja ledwo się umylam i znowu bym do łóżka weszła :/


74703e3ksg0ul1uj.png
Mam dokladnie to samo [emoji53] 24h na dobe blehh..otworze lodowke to mnie naciaga, wejde do sklepu to mnie naciaga..w nocy siku to mnie naciaga.. juz mam dosc[emoji58]

Co do spania to nie pamietam kiedy cos ogladnelam do konca..

Kupilam dzis prevomit mama..dal mi jakies 2 h ulgi to sprzatalam wytrwale..

Pucuje wszystko w goracej wodzie, mroze zabawki i piore posciel bo corka z tymi roztoczami i alergia [emoji52]

Niech mnie ktos przytili[emoji22]

 
Mam dokladnie to samo [emoji53] 24h na dobe blehh..otworze lodowke to mnie naciaga, wejde do sklepu to mnie naciaga..w nocy siku to mnie naciaga.. juz mam dosc[emoji58]

Co do spania to nie pamietam kiedy cos ogladnelam do konca..

Kupilam dzis prevomit mama..dal mi jakies 2 h ulgi to sprzatalam wytrwale..

Pucuje wszystko w goracej wodzie, mroze zabawki i piore posciel bo corka z tymi roztoczami i alergia [emoji52]

Niech mnie ktos przytili[emoji22]

Przytulam Cie!!!![emoji173]

Ja jak wchodze na czwarte piętro to też w połowie strasznie sapie... A mnie sie ogolnie jakos ciezko oddycha- nawet leżąc...

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja przed ciaza sie przygotowywalam. Toksoplazmoza to choroba od kota i zanieczyszczonych przez niego rzeczy. Nie mam kota, moje otoczenie nie ma kota, myje warzywa, owoce, nawet jajka. Nie wiem skad to :( i nie wiem co dalej. Lekarz mowil cos , ze dobrze u IgM nie jest reaktywne.



Suelen u mnie IgG wynosi 280 a w pierwszej ciąży 320 i wszystko jest ok trzeba się martwić jak IgM jest dodatnie, IgG oznacza że chorobę juz przeszłaś

svchs65gg8talrm7.png
 
Mam dokladnie to samo [emoji53] 24h na dobe blehh..otworze lodowke to mnie naciaga, wejde do sklepu to mnie naciaga..w nocy siku to mnie naciaga.. juz mam dosc[emoji58]

Co do spania to nie pamietam kiedy cos ogladnelam do konca..

Kupilam dzis prevomit mama..dal mi jakies 2 h ulgi to sprzatalam wytrwale..

Pucuje wszystko w goracej wodzie, mroze zabawki i piore posciel bo corka z tymi roztoczami i alergia [emoji52]

Niech mnie ktos przytili[emoji22]


Przytulam!

Ja się czuję jakbym miała grypę :/


74703e3ksg0ul1uj.png
 
reklama
Do góry