reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Dziewczyny,ktore zabieraja na wizyte do ginekologa swoich partnerow/mężów... Czy to sa wizyty na nfz czy prywatnie chodzice z nimi razem na wizyty do gabinetu??

uwo9dqk323h73wzt.png
Często jest ze mną , ale pod gabinetem- na USG będziemy razem - może nawet z córka . Ona tak bardzo się cieszy. Zdjęcie usg oglądała kilka minut .

 
reklama
Dziewczyny pomocy. W szczególności do tych które miały/mają krwiaki. Czy wam lekarz też powiedział że dziecko może obumrzeć? wyszłam z gabinetu z płaczem krwiak ponoć jest bardzo duży podkosmuwkowy.
Ja mam krwiaka ,i nie sluchaj takich lekarzy. Owszem,jest to troche niebezpieczne,ale jezeli jestes pod stala kontrola to bierz tak jak ja 15 mg kwasu foliowego i witaminy np.pregna plus.tak,kwas foliowy na recepte tylko 15mg,wiem ze duzo ale on wlasnie musi nam wszystko podtrzymywac. A ile ma cm twoj kriwak??

uwo9dqk323h73wzt.png
 
O rany Mati82 [emoji22][emoji22][emoji22] to straszne. .. nie wiem co napisać. ..
Majka zasuwaj do innego lekarza. I nie słuchaj czarnych myśli
Ja siedzę w poczekalni i czytam Was i juz glupieje [emoji53][emoji53][emoji53]

 
Mati bardzo mi przykro :(

Majka wdech wydech. To prawda z tym krwiakiem. Dlatego trzeba lezec tylko do lazienki wstac , aby sie wchlonal krwiak. Mnie od razu do szpitala polozyli z krwiakiem i tak sobie leze.



 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry