reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Sprubóję przez tel
 

Załączniki

  • DSC_0329.JPG
    DSC_0329.JPG
    694 KB · Wyświetleń: 84
  • DSC_0328.JPG
    DSC_0328.JPG
    588,5 KB · Wyświetleń: 83
reklama
Mialam kolezabke z 5cm. Lezala w szpitlu chyba ze 3tyg. Krwawila bardzobalenw dalszej ciaxy jakos w 13-14tc. Potem bylo ok. Jest ciezko ale spokojnie. Tylko spokoj mkze cie uratiwac! Stres zaszkodzi. Badz dobrej mysli.

p19udqk3omu1vzit.png

ukdy3e5e73vk6yxz.png

Kropek i Kamyk 12.2012(**) Przecinek 06.2016(*)
 
Mati przytulam :( wiem kochana co czujesz, też to przechodziłam już 2 razy i teraz tak bardzo sie boję... jestem z Tobą myślami kochana :(

Majka z krwiakiem do czynienia nigdy nie miałam, ale z tego co widzę na zdjęciu to Twoja fasoleczka jest juz duża, robi się mały silny człowiek i wierzę, że sobie poradzi z tym intruzem. Odpoczywaj dużo. Nie chcieli Cię zostawić w szpitalu?

 
reklama
Dzięki dziewczynki za pocieszenie.
Sokoleoko dzisiaj na prawdę nie jestem w stanie z nikim rozmawiać :(
No dzidzia ładna i silne serduszko pierwszy raz słyszałam ale wciąż mam te słowa lekarza w głowie "jeszcze żyje " na za tydzień umowie się z jakimś lekarzem bo teraz to nic nie da a tak będzie porównanie czy się wchłania
 
Do góry