reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Majka nie znam sie. Ale krwiaki czesto sa w szczesliwych ciazach.moze chodzi o umiejscowienie? Ja bym poszla do innego lekarza na usg. Mialam koelzabka co miala kwiaka przy lozysku i kwawila strasznie i udalo sie donosic ciaze! Poki co spokojnie. Pewbie bedziesz musiala lezec

Malamag przykro mi bardzo. Zdarzaja sie dupki a takich to kopa w dupe.. Dasz sobie rade sama! A pozniej o alimenty wystap na dziecko! Szkoda gadac...

p19udqk3omu1vzit.png

ukdy3e5e73vk6yxz.png

Kropek i Kamyk 12.2012(**) Przecinek 06.2016(*)
No właśnie chodzi o to że jest między lozyskiem a ścianą macicy, mam brać leki i leżeć.
 
reklama
Dziewczyny,ktore zabieraja na wizyte do ginekologa swoich partnerow/mężów... Czy to sa wizyty na nfz czy prywatnie chodzice z nimi razem na wizyty do gabinetu??

uwo9dqk323h73wzt.png
 
Ja wole sama lazic. Raz bralam meza jak mialam ciaze z provlemami i sie martwilismy

Masz prawo brac na kazda wizyte meza/ojca dziecka

Moja kolezanka od smegp poczatku zawdze chodzi z mezem a przy drugim dziecku to nawet pierwsze ze soba biora czasami

p19udqk3omu1vzit.png

ukdy3e5e73vk6yxz.png

Kropek i Kamyk 12.2012(**) Przecinek 06.2016(*)
 
Nie wiem od czego zacząć... Nie udało się [emoji45][emoji22][emoji22]serduszko przestało bić.

f2w3rjjg4alhglhc.png

Przykro mi! Dokładnie wiem co czujesz bo ja to teraz tez przechodzę. Dziś już jestem w domu ale pustka pozostaje. Chociaż muszę przyznać ze mam wielka determinację do kolejnego Dzieciątka.
 
reklama
Dziewczyny pomocy. W szczególności do tych które miały/mają krwiaki. Czy wam lekarz też powiedział że dziecko może obumrzeć? wyszłam z gabinetu z płaczem krwiak ponoć jest bardzo duży podkosmuwkowy.
Majka ty jesteś z 3miasta nie? Zadzwon do Boćkowskiego albo Leszczyńskiej i umów się na pilną wizytę. Oni są specami od problematycznych ciąż
 
Do góry