reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Kasia ty to jesteś optymistką:) Zazdroszczę a ja się kurde stresuje bo to moja pierwsza dzidzia i tak nie wiem czy czuje się ok tak jak powinnam czy też nie . Wszytko nowe nie wiem czego się spodziewać. Ale jak jutro zobaczę serduszko to będę się cieszyć na maksa!!!!!!:):)
Ciesz się kochana każdą chwilą, bo ciąża błyskawicznie minie [emoji4]

hchy3e3kafire3rs.png
 
reklama
Arla jak tam wizyta?
Ja nadal plamie i zygam na przemian. Jestem juz zmeczona tym stanem. Albo woz albo przewoz bo najgorsza ta niepewnosc. Chyba zmusze gina zeby mnie przyjal wczesniej niz w niedziele bo nic nie jem i nie pije a jak juz cos wprowadze to wymiotuje.

f2w3yx8dy6p2kxcf.png
Bidulko to go ciśnij tylko oby już był zarodek!
 
reklama
Jeszcze wszystko może się ułożyć.

Ja mam na 19.30 wizytę prywatną ponoć u znakomitego lekarza. Wybłagałam aby mnie przyjoł. Cena wizyty 200zł [emoji79]

cb7wyx8d867elviu.png
No to powodzenia. Trzymam kciuki!

Dzis byl fajny post na facebooku u blogerki mamaginekolog o konflikcie serologicznym wiec jesli ktos ma ochote moze zaczerpnac info..

f2w3yx8dy6p2kxcf.png
 
Do góry