reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Ale fajnie macie, że już jutro zobaczycie obraz waszych bąbelków.
Ja idę dopiero tak jak Kasia86 czyli 29 października i już tylko czekać mi zostaje...
Kasiu86 kurcze ja bym uważała z tym controloc, pytalaś się lekarza rodzinnego czy możesz? bo tak dużo w tym okresie szkodzi, że strach. Próbuj naturalnych sposobów tak jak radzi Kum, wiem że ciężko przy takich atakach jak masz ale próbuj powoli odstawiać controloc :)
No właśnie staram się... Narazie próbuję brać co drugi dzień, ale jutro przy okazji usg może lekarz coś mi innego przepisze (a nie będzie to mój prowadzący)...

hchy3e3kafire3rs.png
 
reklama
Ale nas przybywa w ekspresowym tempie a na pewno sa jeszcze jakies noeujawniajace sie mamuski ;)
Witam wszystkie :*
Jak ja Wam zazdroszcze wizyt... U mnie dopiero za 8 dni [emoji33]

oar8s65gmlqg37sx.png
 
Ja mam aż 15.10 wizytę .Teraz pilnuję się jak mogę, zero przemęczeń chociaż przy trójce chłopaków można sfiksować :) Tzn,dwóch moich i jednym się opiekuję jeszcze przez tydzień.:angry:
 
To może zapisz się już gdzieś na te wizyty się tyllle czeka :( nawet prywatne
Już się zapisalam ;) a w poniedziałek idę do internisty potruc dupke :D a od piątku dowiaduje się o wyniki.
Rodzinka moja zareagowała bardzo dobrze :) do rodziny męża się przyjadę jak będę miała interes.
Witam nowe mamuski i gratuluję małych okruszków ;) Ja coś kupię jak będę miała dzieciom powiedzieć, coś symbolicznego co potem zostawię na pamiątkę :) ulżyło mi i natchneło nadzieją :)
 
Nie denerwuj się! Ciesz się! [emoji178][emoji178][emoji178]

hchy3e3kafire3rs.png
Kasia ty to jesteś optymistką:) Zazdroszczę a ja się kurde stresuje bo to moja pierwsza dzidzia i tak nie wiem czy czuje się ok tak jak powinnam czy też nie . Wszytko nowe nie wiem czego się spodziewać. Ale jak jutro zobaczę serduszko to będę się cieszyć na maksa!!!!!!:):)
 
Już się zapisalam ;) a w poniedziałek idę do internisty potruc dupke :D a od piątku dowiaduje się o wyniki.
Rodzinka moja zareagowała bardzo dobrze :) do rodziny męża się przyjadę jak będę miała interes.
Witam nowe mamuski i gratuluję małych okruszków ;) Ja coś kupię jak będę miała dzieciom powiedzieć, coś symbolicznego co potem zostawię na pamiątkę :) ulżyło mi i natchneło nadzieją :)
Majka dobrze że się uspokoilas. Będzie dobrze z dzidzia bo mamusia spokojna :)
 
reklama
Kasia ty to jesteś optymistką:) Zazdroszczę a ja się kurde stresuje bo to moja pierwsza dzidzia i tak nie wiem czy czuje się ok tak jak powinnam czy też nie . Wszytko nowe nie wiem czego się spodziewać. Ale jak jutro zobaczę serduszko to będę się cieszyć na maksa!!!!!!:):)
Trzymam kciuki! Daj znać od razu po. Spisz sobie pytania na kartce :D
 
Do góry